Easycep kozmetik durumu iyi olan telefon nasıldır?

Hocam ben Mükemmel kozmetikte almıştım cihaz sıfır gibi geldi.
İyi nasıldır bilmiyorum ama site genel olarak güvenilir. Zaten bakanlık onaylı çalışıyorlar.
14 gün içinde telefonu kullansanız bile koşulsuz iade alıyorlar.

o siteden uzak dur hocam. ikinci el sitelerine yönelmen daha iyi olur.
Niçin hocam? Memnun kalmazsam 14 gün içerisinde iade edebiliyorum. Şöyle bir durum varmış. Eğer memnun kalmazsanız iade etmez değişim isterseniz yeni gelen telefonun iade hakkı olmuyormuş. İlk gelen telefondan itibaren 14 gün.

Hocam ben Mükemmel kozmetikte almıştım cihaz sıfır gibi geldi.
İyi nasıldır bilmiyorum ama site genel olarak güvenilir. Zaten bakanlık onaylı çalışıyorlar.
14 gün içinde telefonu kullansanız bile koşulsuz iade alıyorlar.
Çok sağ olun hocam. Bana da sıkıntı yaratacak bir site gibi gelmedi. Getmobil var onlarda aynı mantıkta çalışıyor galiba.

Çok sağ olun hocam. Bana da sıkıntı yaratacak bir site gibi gelmedi. Getmobil var onlarda aynı mantıkta çalışıyor galiba.
Evet Getmobile de öyle ama Easycep'in daha çok kullanıcısı var. Ben iPhone 6s almıştım telefonun kamerasını vs beğenmeyince iade edip iPhone 7 ile değiştirmiştim. Herhangi bir sorun olmadı 4 aydır kullanıyorum.
Easyceo'in tek sıkıntısı kargo 1 hafta da geliyor onun dışında sıkıntısı yok.

Evet Getmobile de öyle ama Easycep'in daha çok kullanıcısı var. Ben iPhone 6s almıştım telefonun kamerasını vs beğenmeyince iade edip iPhone 7 ile değiştirmiştim. Herhangi bir sorun olmadı 4 aydır kullanıyorum.
yenilenen cihazlarda kaliteli parça kullanılmıyor. ayrıca ikinci elde aynı telefon daha ucuza bulunabiliyor. tercih sizin tabii.

yenilenen cihazlarda kaliteli parça kullanılmıyor. ayrıca ikinci el de aynı telefon daha ucuza bulunabiliyor. tercih sizin tabii.
Hocam batarya gayet güzel gidiyor sağlığı ala yüzde yüz. Kasa ve ekran değişmiş ve gayet sağlamlar. Zaten Apple ürünlerinde orijinal parça kullanmaları imkansız. İkinci el bir telefon alıp onu tamir etmek daha masraflı oluyor.

Hocam siparişi vericem memnun kalmazsam da iade ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı