Çözüldü Ebebek'ten sipariş edilmeden önce tahmini 3 gün teslimat yazan üründe 7 gün sonra yazıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Ebebekten plastik kap aldım, ürünün altında 3 iş günü içinde kargoda yazıyordu. Ama siparişim nerede yerine girince ise tahmini kargo verilme tarihi 7 gün sonra gözüküyor. Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayramdan dolayı uzamış olabilir.

Çözüm
2021 şubatta indirimden aldığım 8 koli bebek bezinin 2 tanesini 1 hafta sonra, 2 tanesini Nisan'da kalan 4 tanesini mayıs'da vermişlerdi. Haziran ayında 8 koli birden tekrar gelmişti iade ettim tabii ama müşteri hizmetleri ve otomasyonlarının ne kadar kötü olduğunu buradan anlamıştım.

2021 şubatta indirimden aldığım 8 koli bebek bezinin 2 tanesini 1 hafta sonra, 2 tanesini Nisan'da kalan 4 tanesini mayıs'da vermişlerdi. Haziran ayında 8 koli birden tekrar gelmişti iade ettim tabii ama müşteri hizmetleri ve otomasyonlarının ne kadar kötü olduğunu buradan anlamıştım.
Bende ucuz saklama kabı buldum diye alayım dedim, iyice kafam karıştı.

Bende ucuz saklama kabı buldum diye alayım dedim, iyice kafam karıştı.

Kargon kesin gelir, arkadaşın da dediği gibi bayramdandır. Ama teslimatları bir acayip. Gece verdiğim siparişin sabah gelmişliği de var. Çocuk olunca ebebek mecbur gibi oluyor. İndirimleri güzel oluyor.

Kargon kesin gelir, arkadaşın da dediği gibi bayramdandır. Ama teslimatları bir acayip. Gece verdiğim siparişin sabah gelmişliği de var. Çocuk olunca ebebek mecbur gibi oluyor. İndirimleri güzel oluyor.
Teşekkürler, saklama kabında yavru balıklar bakacağım bende :D o yüzden aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı