eFootball 24 siyah ekran verip açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Spinox

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb ram
Ekran kartı
GT730
Anakart
MS-7C88
İşlemci
i5 10400
Herkese merhaba, ben bilgisayarıma eFootball 24 indirdim ve oyunu aç deyince pencere de siyah ekran geliyor ve kapanıyor internette her yerde sistem uyuşmadığı için diyor ama eFootball kendisi sitemdeki aygıtlarıma "iyi" diyor. Visual Studio DirectX kurun antivirüs kapatın uyumluluk modu tarzında şeylerin hepsini denedim ama olmuyor. Gerçekten bu oyunu çok oynamak istiyorum yardım edin eğer ki olmaz ise de kol ile oynayabileceğim pes FIFA tarzı bu bilgisyarın kaldırabileceği oyun önerir misiniz?

Herkese merhaba, ben bilgisayarıma eFootball 24 indirdim ve oyunu aç deyince pencere de siyah ekran geliyor ve kapanıyor internette her yerde sistem uyuşmadığı için diyor ama eFootball kendisi sitemdeki aygıtlarıma "iyi" diyor. Visual Studio DirectX kurun antivirüs kapatın uyumluluk modu tarzında şeylerin hepsini denedim ama olmuyor. Gerçekten bu oyunu çok oynamak istiyorum yardım edin eğer ki olmaz ise de kol ile oynayabileceğim pes FIFA tarzı bu bilgisyarın kaldırabileceği oyun önerir misiniz?
Yılların vazgeçilmezi "Pro Evolution Soccer 2013" 🫡

İ5 ile pes 24 mü oynayacaksın pek sanmıyorum. Eski sürümlere yönelin.

Hocam Steam de PES 2020 var, sizce o kaldırır mı, crack 2023 de indirebilirim sizin kararınıza göre hareket edeceğim.@Tarihçi Arkadaş dershaneye gidicem gitmeden cevap alsam çok mutlu olurum (bir de nereden indirebilirim)

Hocam Steam de PES 2020 var, sizce o kaldırır mı, crack 2023 de indirebilirim sizin kararınıza göre hareket edeceğim.@Tarihçi Arkadaş dershaneye gidicem gitmeden cevap alsam çok mutlu olurum (bir de nereden indirebilirim)
Pes 20'nin sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz. Kaldırır duruyor.

@Tarihçi Arkadaş dershaneye gidicem gitmeden cevap alsam çok mutlu olurum (bir de nereden indirebilirim)
Kusura bakmayın ben de dışarı çıktım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240106_163413.jpg
    IMG_20240106_163413.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 39
Yılların vazgeçilmezi "Pro Evolution Soccer 2013" 🫡

Hocam o çok sıktı artık. PES 2013 sınırımı aştım bu arada kolla ilgili bir hata yaşadım. Yardım etmek isterseniz aşağıdaki başlığı aratıp sorunuma yardım edebilirsiniz.

PS4 çakma kol "cihazınızdan hiçbir yanıt alamadık, yeniden deneyin" hatası veriyor​

Yeni konular

Geri
Yukarı