Ehliyet almanın maliyeti ne kadardır?

Prego55

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ehliyet almak istiyorum bunun bana kursuyla maliyeti ne kadar olur? Bilgisi olan var mı? Bir fiyat aralığı verebilirseniz ortalama olarak süper olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
2023'ten önce alırsanız, ortalama 5000TL tutacaktır, 2023'ten sonra alırsanız 7-8 civarı tutacaktır. Adana'da yaşıyorum kursa 2000 TL vermiştim, geçen gün yazı paylaşmışlar kurs ücreti sadece 4500 TL olacak diye ne kadar doğru bilemem ama elinizi çabuk tutun.

Merhaba, ehliyet almak istiyorum bunun bana kursuyla maliyeti ne kadar olur? Bilgisi olan var mı? Bir fiyat aralığı verebilirseniz ortalama olarak süper olur.
Şuan yazıldığım kurs yerinde kurs ücreti 3 bin TL ehliyet harcı 1602 TL sınavlar falan 400 TL tutuyor. Ama şuanın fiyatı 2023 te ne olur bilemeyiz.

Hocam ben geçen hafta başvurdum. Ehliyet kursuna 3800 TL verdim. Harçlarla beraber 5200TL olur ortalama. Ama harç ücretini daha sonra ödüyorsunuz.

Elini çabuk tut, ben ekim ayında yazıldım 3.000 TL'ye sınav ücretleri, o ücreti bu ücreti emniyet GM için ücret derken 4750 TL'yi buldu bulacak bir an önce al.Yoksa daha da zamlanacak.

Geri
Yukarı