Ekmek Fiyatlarına Güncelleme

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Ekmek fiyatlarına 25 kuruşluk güncelleme (zam değil) gelecekmiş. Hatta bazı yerlere çoktan gelmiş. Fırına gittiğinizde şaşırmayın yani. :)

Ekmeğin gramajı önce 300 gramdan 250 grama düşürüldü, 1,25 kuruş olan fiyat değiştirilmedi. Ardından geçen Kasım ayında ekmek israfını önlemek adına denilerek Ocak 2018’ten itibaren 200 grama indirildi, fiyatın bir lira olacağı beklentisi oluşturularak tüketici tepkisi frenlendi, ancak satış noktalarının çoğunda fiyat yine aynı kaldı.
Kaynak: Son dakika… Ekmeğe 25 kuruşluk zam geldi!

Halk düzgün birşey yapsa olacaktı tanıdıklarım bile devletin şunu yapın dediğini doğru düzgün yapmıyor. Geçen sene pahalıya satılanı yapıyor. Herkes aynısını yapınca diğer buğday gibi şeyler ithal edilmek zorunda kalınıyor. İthal edilmeyince bu fiyatlar ne diyorlar getirsek ne ithal ediyorsunuz diyorlar ne yapsan yaranamazsın. Dedem belediye başkanıydı bir yol yaptıracak birinin arsasından gidiyor o yapma diyor diğeri yol kısalıyor diyor işte nasıl gideceksek artık bilmiyorum.

Kurunun yanında yaşda dayanmıyor. :(

Daha demin 6700 TL MSI laptop 7 bin TL olmus ne cabuk dedim herhalde indirim bitti diye meger dolar 4.90 kusur olmus. Hangi MSI laptopu almaya niyetlensem pahalanıyor yahu. Ne bu kaderim benim. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı