EKPSS için kitap önerisi

Oyunaçlığı

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlarım,
EKPSS hangi kitabı daha iyidir? Konu anlatım ve soru bankası satın alacağım. Hangi yayınevinin kitapları kaliteli içerik bakımından? Atanan arkadaşlarım yardımcı olabilir mi?

Bende bu sınava çalışıyorum, Pegem ve Benim Hocam yayınları iyidir tavsiye ederim ama konu anlatımlı kitaptan ziyade YouTube'dan video izlemeni öneririm.

Bende bu sınava çalışıyorum, Pegem ve Benim Hocam yayınları iyidir tavsiye ederim ama konu anlatımlı kitaptan ziyade YouTube'dan video izlemeni öneririm.
Youtube den kimi izlemeliyim hiç bilmiyorum. Benim hocam yayınını biliyorum. https://www.youtube.com/@BenimHocam/videos

İşte burada videolar çekiyorlar.

Benim arkadaşım yedi iklim ve yargı yayınevini tavsiye etti kötü müdür?

Onları da kullanabilirsiniz, yukarda söylediklerim benim tercih ettiklerim.
Benim Hocam'ın EKPSS özel videoları var her ders için, bulamazsanız atarım linkleri size.

Onları da kullanabilirsiniz, yukarda söylediklerim benim tercih ettiklerim.
Benim Hocam'ın EKPSS özel videoları var her ders için, bulamazsanız atarım linkleri size.
İyi olur duvarıma yazarsınız. Ama forumu kullanmayı bilmiyorum nasıl mesaj oluşturacağım duvarıma.

İyi olur duvarıma yazarsınız. Ama forumu kullanmayı bilmiyorum nasıl mesaj oluşturacağım duvarıma.
Hocam duvar konusunu bende bilmiyorum ama linkleri buradan atayım size:
Tarih:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Coğrafya:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Türkçe:
Matematik:
Vatandaşlık:

@waarrior

Hocam illa video izlemek zorunda mıyım? yoksa sadece kitaplar iş görür mü?

Bu videoları izleyene kadar yetişmez. 1 ay sonra Sınav var.
Hocam eğer genel yetenekte temeliniz varsa videoları izlemeseniz de olur; soru çözerek, branş denemesi çözerek Türkçe-Matematik kısmını halledebilirsiniz.
Genel Kültür zaten ezbere dayalı çoğu bilgi, kitaptan çalışıp ezberlerim diyorsanız siz bilirsiniz. Anlamadığınız konuları videodan dinleyebilirsiniz.
Birde videoda çıkmış sorularla ilgili bilgi de veriyorlar, videoları izlemeniz sizin yararınıza olur bence, uzun biliyorum ama hızlandırıp dinleyebilirsiniz.
En az bir tane EKPSS Çıkmış Sorular Soru Bankasını alıp çözün mutlaka.

Birde sınava hangi gruptan gireceksiniz?

Geri
Yukarı