Çözüldü Ekran kartı güncellendikten sonra değişik hatalar veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hm3T

Hectopat
Daha fazla  
1628261321428.png

Arkadaşlar merhaba ekran kartımı güncelledikten sonra bu hatayı aldım ve Valorant'ı açmaya çalıştığımda ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum.

Evet bugünkü güncellemeden sonra aynısı bana oldu. Yalnız değilsin kardeşim kafayı yiyeceğim inşallah üstteki arkadaşın çözümü olur.

Hangi firma olursa olsun NVIDIA AMD fark etmez yeni gelen driverı ilk gün kurmayın.
En az 1 hafta bekleyip öyle kurun bu Windows'a gelen güncellemeler vs içinde geçerli.

Hangi firma olursa olsun NVIDIA AMD fark etmez yeni gelen driverı ilk gün kurmayın.
En az 1 hafta bekleyip öyle kurun bu Windows'a gelen güncellemeler vs içinde geçerli.
Hocam otomatik kuruluyor ben anlamadan zibilyon tane driver kurulmuş. Üstteki hocamın verdiği önerileri dikkate alarak kurulum gerçekleştirdim yine çözüm olmadı. Temiz bir LTSC formatı şart oldu sanırım böyle güncellemeyle uğraş nereye kadar.

Hocam otomatik kuruluyor ben anlamadan zibilyon tane driver kurulmuş. Üstteki hocamın verdiği önerileri dikkate alarak kurulum gerçekleştirdim yine çözüm olmadı. Temiz bir LTSC formatı şart oldu sanırım böyle güncellemeyle uğraş nereye kadar.
DDU ile kaldırıp tekrar kurdun yine mi çözmedi?
Experienceyi silip işlemi tekrarlar mısın belki o zaman işe yarar.
Sistemde driver booster falan var mı?
Ve yeni konu açar mısın, beni de etiketle.

Geri
Yukarı