RX 6700 ekran kartı yeni sürüme güncellendikten sonra siyah ekran verdi

emrhateu

Femtopat
Daha fazla  
Yeni gelen güncellemeyi indirdim 24.4.1. AMD RX 6700 ekran kartım var ve siyah ekran verdi, ne yapmalıyım? siyah ekran verdikten sonra kapatıp açtım bilgisayarı ve masaüstü sağ tıkladıgımdaki AMD açma ekranı yok, şu an eski driveri yeniden mi indirmeliyim yoksa yenisini tekrar mı denemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni gelen güncellemeyi indirdim 24.4.1. AMD RX 6700 ekran kartım var ve siyah ekran verdi, ne yapmalıyım? siyah ekran verdikten sonra kapatıp açtım bilgisayarı ve masaüstü sağ tıkladıgımdaki AMD açma ekranı yok, şu an eski driveri yeniden mi indirmeliyim yoksa yenisini tekrar mı denemeliyim?
Eskisine geçmelisin bence, internette her zaman "AMD yeni sürücü güncellemesiyle çag açtı" gibi haberler görüyorum buraya geldiğimde nedense herkes sorun yaşıyor, (Nefret, hate yok sadece gördüklerimi söylüyorum)

Eskisine geçmelisin bence, internette her zaman "AMD yeni sürücü güncellemesiyle çag açtı" gibi haberler görüyorum buraya geldiğimde nedense herkes sorun yaşıyor, (Nefret, hate yok sadece gördüklerimi söylüyorum)
AMD çok basit bir şeyi ısrarla yapmadığı üstüne kullanıcılarda çok kolay bir olayı ısrarla yapmadığı için bu sıkıntılar çıkıyor. DDU gibi bir uygulama ile sürücüleri silip yüklerlerse hiçbir sıkıntı çıkmıyor ama kullanıcılar ısrarla güncelleştirmeye çalışıyor(AMD'de ısrarla bunu teşvik ediyor baştan yükletmek yerine) sonra da sıkıntılar ortaya çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı