Ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

Eki Görüntüle 2192502

GeForce Experience'ya da normal olması fark eder mi hangisini seçmeliyim.

Experience'ı seçip kurdum buradan sonra yapılması gereken bir şey var mı yoksa bu kadar mı?

Arama kismindan NVIDIA Denetim Masası'na girin, son sürücü mu teyit edin. Son surucuyse tekrar oyun oynamayi deneyin.

Gece artık çok sinirlendiğim için sabaha bırakmak istedim driverlar son sürüm 552.44 olarak gözüküyor yani umarım çözülmüştür olası bir sorunda artık ne yapmam gerekiyor burayı da böyle rahatsız etmek istemiyorum.

Gece artık çok sinirlendiğim için sabaha bırakmak istedim driverlar son sürüm 552.44 olarak gözüküyor yani umarım çözülmüştür olası bir sorunda artık ne yapmam gerekiyor burayı da böyle rahatsız etmek istemiyorum.

Kimse yardım etmek zorunda değil, işine gelen zaten sorularınızı rahatsız olmadan cevaplayacaktır. Sakin olmanız lazım :)

Öncelikle GeForce Experience kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Otomatik sürücü güncellemesi yapıp tekrardan hatalar ile boğuşmanıza neden olabilir.

Hangi sürümde problem yaşıyorsanız ya bir eskisini deneyin ya da bir yenisini. Yeni bir sürücü kurmadan önce DDU ile temizlik yapın, DDU üzerinden Windows Update'in sürücüyü güncellemesini kapatın.

Sürücülerinizi NVCleanstall ile yükleyin. Rehberleri burada var. Yalnızca Display Driver ve ihtiyaciniza gore bilesenleri secin. Boylece gereksiz herhangi sey veya telemetri eklenmeyecek.

Tamamdır bunları yapacağım bişi olursa teşekkür ederim hepinize daha sakin olmaya çalışacağım😅 iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı