Çözüldü El Capitan Yeniden Başlatma Sorunu Açılmama Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Anakart : Asus Maximus IV Extreme
Ekran Kartı : Asus Rog Mars 760 - 4gb - 512 bit
CPU : Core i5-3450
RAM : 16 GB
SSD : 250 GB

Arkadaşlar El Capitan İndirdim ve bir kere kurdum. Açıldıktan sonra biraz hataları olduğu için yeniden başlattım. Fakat daha sonra açılmadı. Sizce sistem uyumlu mu ? Kurulumu daha detaylı şekilde ve kurulum sonrasında yüklenen driverleri nasıl kuracağız ? Ben denedim biraz ama interneti bir türlü yükleyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hiçbirşey yükelemedim. İlk kurduğumda ve ikinci kurduğumda biraz kurcaladım.
Genel hata : Boot failed, sleeping for 10 seconds before exiting hatası alıyorum. Diğer hata ise kext hatasıymış araştırdığıma göre. Ama nasıl düzeltilir veya nasıl çözümlenir bilmiyorum. Hayatımda ne mac kullandım nede böyle bir sistem kurdum. İlk defa dün gece kurdum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tamam indireyim fakat mega artık sınırlama koyuyor biliyorsunuz. Başka bir link verme şansınız var mı ?

Adsız.jpg
Tamam teşekkür ederim. Onu indireyim kurayım. İnşallah yarına sorunları belirler yazarım.

Dün geceden bu zamana bu kadar ilerlemiş. Başka link koysanız bizide böyle yormasanız olmaz mı ?
Sierrayı sorunsuz bir şekilde yükledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı