Elden Ring alınır mı?

Maddi durumun kaldırıyorsa ve çok istiyorsan al bekletme TL zamanı 399ken sonra alırım diye erteledim sonra oyun 1099 TL'ye çıktı indirimle 659 TL'ye almıştım para varsa al bence değer uzun oyun.

Güncel fiyatı belli, geçtiğimiz ilkbahar indirimi döneminde yayıncının hiçbir oyunu indirime girmedi. Şu an alıp almamakta kararsızım. Çok istiyorum ama deneyimlemeyi, ayrıca bu türe karşı yeniyim. Yani ilk deneyimim olacak. Çoğu kişi ilk en kolay souls oyununun Elden Ring olduğunu söylüyor. Bu doğru mu? Sizce bu fiyatı hak ediyor mu veya yakın zamanda indirime girme ihtimali var mı?

Maddi durumunuz yetiyorsa alın benim ilk souls oyunumdur gayet keyif alarak oynayıp bitirdim şimdi de DLC çıkmasını bekliyorum.

Asgari ücret ile çalışan birisi iseniz 1300 lira değer. 200 saat oynayacağınız bir oyun elden ring. Hem en kolay hem de en zor souls oyunu. Dlc de haziran da çıkacak. Tavsiye ederim.

Asgari ücret ile çalışan birisi iseniz 1300 lira değer. 200 saat oynayacağınız bir oyun Elden Ring. Hem en kolay hem de en zor souls oyunu. DLC de haziran da çıkacak. Tavsiye ederim.

Çalışmıyorum. Bir de 200 saat oynatır mı cidden? Bazıları oyunun süresi o kadar değil, tamamen senin rahatlığınla ve gevşekliğinle o kadar sürer diyor.

Maddi durumun kaldırıyorsa ve çok istiyorsan al bekletme TL zamanı 399ken sonra alırım diye erteledim sonra oyun 1099 TL'ye çıktı indirimle 659 TL'ye almıştım para varsa al bence değer uzun oyun.
Seçim sonrasında yine dolar artar diye korkuyorum. Yoksa beklerim indirime girmesini.

Çalışmıyorum. Bir de 200 saat oynatır mı cidden? Bazıları oyunun süresi o kadar değil, tamamen senin rahatlığınla ve gevşekliğinle o kadar sürer diyor.

Seçim sonrasında yine dolar artar diye korkuyorum. Yoksa beklerim indirime girmesini.
Oyunu direkt bitirmeye odaklarsan 50 saat civarı sürüyor ama yan bosslar, toplanabilecek eşyalar, görevler gibi olayları düşünürsen çok daha uzun sürer ayrıca NG+ gibi güzellikleri var türü seven birisi yüzlerce saat oynayabilir.

Hem para bayılıp hem sinir krizi geçirmek istiyorsan tabii alabilirsin.

Mentalim patlayacağı zaman verdiğim parayı düşününce sorun kalmaz bence hocam.

Oyunu direkt bitirmeye odaklarsan 50 saat civarı sürüyor ama yan bosslar, toplanabilecek eşyalar, görevler gibi olayları düşünürsen çok daha uzun sürer ayrıca ng+ gibi güzellikleri var türü seven birisi yüzlerce saat oynayabilir.

Anladım teşekkürler. Ben oyunları hemen bitirmeyi sevmiyorum zaten. Her şeyi görüp her şeyi denemek istiyorum.

Her şeyi yaparım diyorsan sürüyor 80 küsür boss var oyunda. Tekrarlasa da herşeyi yapinca uzun sürüyor. Bir de daha önce souls oyunu oynamadıysan kesin bir 150-200 saatti var.

Yeni konular

Geri
Yukarı