Elden Ring mi Sekiro mu?

Mehmet Efe70

Centipat
Daha fazla  
Malum yılbaşı yaklaşıyor. Hediyeler alınıyor ve bana da oyun almaya karar verdik. Ancak çok kararsız kaldım. 2 oyunun da bosslari zor. Hikayelrrinede bakmadım spoiler alırım diye. Her iki oyun da indirimde. Bana bu ikisinden birini önerin ve nedenlerini de yazın. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden ring açık dünya bir yapım, boss savaşları oldukça hantal ve yavaş.

Sekiro ise açık dünya değil, belli bir düzlemde ilerlemek durumdasın, boss savaşları çoğunlukla kendi boyutundaki düşmanlar, oldukça hızlı ve seri olmak gerekiyor Sekiro için. 1v1 kılıç dövüşünün en iyisidir aslında Sekiro.

İkisini de pek bilmiyorum ama incelemelere bakınca benim hoşuma Sekiro gitti bu bir zevk iyice araştırın olay bence kalitesi değil seni çekmesi.

Malum yılbaşı yaklaşıyor. Hediyeler alınıyor ve bana da oyun almaya karar verdik. Ancak çok kararsız kaldım. 2 oyunun da bosslari zor. Hikayelrrinede bakmadım spoiler alırım diye. Her iki oyun da indirimde. Bana bu ikisinden birini önerin ve nedenlerini de yazın. Teşekkürler...

İçerik olarak Elden Ring ağzına kadar dolu hani 100 saat gömeyim dersen gömersin ama Sekiro da toplasan 30 saat anca içeriği tüketirsin gereksiz takılmalar ve ölmeler hariç. Bu arada oynanış olarak da Elden Ring oldukça yavaş iken Sekiro çok çok hızlı bir oyun hani karakter bayağı atik. Hangisi daha çok ilgini çekiyorsa ona bak.

Bana Elden Ring daha çekici geliyor ancak arada bir sekiro daha alınacak kadar fiyat farkı var.Elden Ring 420 tl sekiro ise 230 tl.sekirodaki bosslar her ne kadar atiklik gerektirse de bana boss hissi veremiyor.Basit bir kılıç ustasıymış gibi geliyor insana ancak elden ringdeki bosslar kocaman ve fantastik canavarlar olduğu için boss olduğunu çok iyi hissettiriyor.ben sanırım elden ring alacağım.teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı