Elden Ring Türkiye fiyatına zam gelebilir, Arjantin fiyatı zamlandı!

16 Mart'ta indirime girer ama indirim bitişi zam yapıştıracaktır emin olun. Zamlanıp indirime girmeme ihtimalide var. FromSoftware acımasız bu konuda o yüzden alacak varsa riske atmayıp versin 600 TL.

16 Mart'ta indirime girer ama indirim bitişi zam yapıştıracaktır emin olun. Zamlanıp indirime girmeme ihtimalide var. FromSoftware acımasız bu konuda o yüzden alacak varsa riske atmayıp versin 600 TL.
Vallahi almak istiyorum ama çok masraf yaptım zamnlanacak oyunlar diye. İndirimsiz almaya yüreğim elvermiyor.

Konsolda oynayıp bitirdim PC geçince gene satın aldım 600'den daha oyunda yapmadığım çok şey var eminim ileride oynarım çünkü FromSoftware oyunları zam yiyor isteyen Sekiro ve Elden Ring alsın bence.

600 TL vermek bana hala çok zor geliyor açıkçası. İndirime girerse 420 civarına düştüğünde alabilirim. İndirime girmeden zam gelirse de yapacak bir şey yok. Oynamam olur biter. :)

400 TL civarına düştüğünde almadığıma çok pişmanım 600TL de veresim gelmiyor hiç. Umarım 16 Mart da başlayacak bahar indirimlerine kadar zam almaz da bahar indirimlerinde ne var ne yok toplarız.

Elden Ring Arjantin fiyati 7 Ocak 2023 zamlandı yakın bir zamanda Türkiye fiyati zamlanabilir.

Eki Görüntüle 1630617
Dark souls 3'ün 900 lira olduğu evrende elden ring 600 lira kalmaz. 500 liraya almış olduğum için memnunum.

Bahar indirimlerine kadar zamlanır mı acaba son bir indirim yapıp zam koyarlar belki :(

FromSoftware'den son bir indirim bekleme. Dark Souls 3 en son 1.5 sene önce indirime girmişti o zaman 50 TL'ye almıştım. Bir daha bunca zaman asla indirime girmedi ve ardından 900 TL oldu zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı