Elden Ring Vagabond için iyi bir kılıç nereden bulunur?

Aakeladd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Elden Ring oynuyorum 7 saat falan oldu ama kılıçlarımın iyi olmadığını düşünüyorum, Vagabon karakteri gayet dengeli geldi bana o yüzden onu seçtim ama internette Vagabond için tek el kılıcı önerisini falan bulmadım ağır bir kılıç istemiyorum. Ya da katana olmaz samurai değilim bir elde kalkan bir elde kılıç yaparak oynuyorum, biraz seri bir kılıç lazım tabii hançer gibi değil orta. Alttaki resimdeki kılıç gibi bir şey istiyorum. Bir tık hafifi olursa çok iyi olur, şöyle özellikleri olan şekil bir kılıç varsa bir yerden bulabileceğim yazarsanız veya videosu falan varsa atarsanız sevinirim.

1672595042067.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu yapmanız oyun zevkinizi baltalar. İleride bulacağınız kılıçlardan hangisi seçmek istediğiniz size bağlı olacak ve şu an oyunun en başındasınız ,daha çok ilerlemeniz gereken yol var. Bende Vagabond başladım başta ağır kılıç oynuyordum şimdi ise +16 katana ile seri bir şekilde rakiplerimin içerisinden geçiyorum 41 saat oynamışım şu 4-5 günde ve hala oyunun %30'na geldiğimi düşünmüyorum. Araştırılacak keşfedilecek çok yer var.

Greatsword benim oyunun ilk 35 saatinde kullandığım kılıç, mükemmel bir kılıç ama hızlı olmak için katana'ya yönelmeseydim onla devam ederdim. Bir büyücü vardı oyunun başlarında ismini unuttum, 1-2 kere yöneldikten sonra zıplayarak kafasına oturttuktan sonra çok sarsıp atak yapmasına bile izin vermiyordum bu kılıçla.

Greatsword benim oyunun ilk 35 saatinde kullandığım kılıç, mükemmel bir kılıç ama hızlı olmak için katana'ya yönelmeseydim onla devam ederdim. Bir büyücü vardı oyunun başlarında ismini unuttum, 1-2 kere yöneldikten sonra zıplayarak kafasına oturttuktan sonra çok sarsıp atak yapmasına bile izin vermiyordum bu kılıçla.
Moonveil ya da Rivers of Blood haric katanalar zayif Moonveil ya da RoB la karsilastirinca.

Nagakiba da iyidir ama yarisamaz RoB la.

Greatsword bende var şu an canavarı kesince geldi ama ağır silah kullanmak istemiyorum katanada istemiyorum oyunu vagabond olarak devam etimek istiyorum bir elimde kalkan bir elimde kılıç olacak şeklilde ortalama bir kılıç yok mu afili bir şey.

Greatsword bende var şu an canavarı kesince geldi ama ağır silah kullanmak istemiyorum katanada istemiyorum oyunu vagabond olarak devam etimek istiyorum bir elimde kalkan bir elimde kılıç olacak şeklilde ortalama bir kılıç yok mu afili bir şey.
Bastard Sword var. Gameplayini atayim. Videosunu cekmistim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı