Elden Ring'de yapacak aktivite önerisi

Keitra

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elden Ring'i bitirdim. 86. saatteyim ama hani gerçek anlamda oyunda yapacak bir şey kalmadı. Oynamak istiyorum ama tüm yan Boss'ları kestim. Steam'de açmadığım bir tek oyunun diğer 2 farklı sonu var. Ana hikayede bitti gerçek anlamda. Şu an oyuna girip yapacak bir şey kalmadı sanırım. Verebileceğiniz tavsiyeler neler?

Arkadaşlar merhaba. Elden Ring'i bitirdim. 86. saatteyim ama hani gerçek anlamda oyunda yapacak bir şey kalmadı. Oynamak istiyorum ama tüm yan Boss'ları kestim. Steam'de açmadığım bir tek oyunun diğer 2 farklı sonu var. Ana hikayede bitti gerçek anlamda. Şu an oyuna girip yapacak bir şey kalmadı sanırım. Verebileceğiniz tavsiyeler neler?
Başarımları fulle.

Hocam zaten birtek 2 farklı sonun başarımı kaldı. 2 kere daha oyunu bitirmek demek bu sanırım. Ve kestiğim bossları tekrar kesmek istemiyorum özellikle maleniayı zar zor kestim birdaha onunla yüzleşmek istemiyorum :(
Malenia zorunlu boss değil ki, Ranni sonunda Ranni'nin görevlerini yapman ve Radagonun ölüsü önünde Ranni'yi çağırman lazım lazım, diğerinde de alev parmaklarını koruyucun olarak belirlemen lazım. Bunun dışı kötü lord sorunda ekstra bir boss daha kesiyorsun o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı