Elder Scrolls Online'da +18 ne var?

Vady

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3060
İşlemci
Intel Core i7
Merhaba, Epic Games Elder Scrolls Online'ı ücretsiz olarak verdi ve bu Elder Scrolls oynamak isteyen beni çok sevindirdi fakat PEGI derecelendirmesinin 18 olduğunu görünce sormak istedim. Neden 18, neden? Oyunda sık kan, argo vb. var mı sormak istedim. Haydi bunların hepsini geçtim oyunu oynamaya karar verirsem kalan 305 GB SSD alanımın 95- 100 GB'ını feda etmeye değer mi? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Epic Games Elder Scrolls Online'ı ücretsiz olarak verdi ve bu Elder Scrolls oynamak isteyen beni çok sevindirdi fakat PEGI derecelendirmesinin 18 olduğunu görünce sormak istedim. Neden 18, neden? Oyunda sık kan, argo vb. var mı sormak istedim. Haydi bunların hepsini geçtim oyunu oynamaya karar verirsem kalan 305 GB SSD alanımın 95- 100 GB'ını feda etmeye değer mi? İyi günler.

Hocam çoğu 18 oyun zaten 13 gibi. O konuda rahat olun. Küfür kan olunca basıyorlar 18'i. Ha bazı GoW 3'te falan 1-2 sahne var da onlar da sabahleyin kopmalık. 90 GB fazla gibi fakat Skyrim çok az oynadım. Ondan Online'sine diyeceğim yok.

Sağlun hocam ama ikisi de bir bakıma benzer olduğundan oynanır oynanmaz gibi bir cevap verirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı