Elegoo Neptune 4 Plus alınır mı?

NRGN

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhaba. İlk 3D yazıcımı alacağım ve N4 Plus gerek tabla boyutu gerekse baskı hızı ve donanımsal olarak kağıt üzerinde çok hoşuma gitti ama elegoo markasından büyük tablada sorun çıkartır diye tereddüt ettim. Diğer seçeneğim olan ender-3 S1 Plus yine büyük tablaya sahip ama kağıt üzerinde daha zayıf kalıyor. Elegoo markasının N4 Plus modelinin sorunsuz olduğundan emin olursam direkt alacağım. Sizce N4 Plus nasıl bir yazıcı? Sorun yaşar mıyım?

• Büyük Baskı Hacmi: 320x320x385mm baskı hacmi, büyük modeller veya aynı anda birden fazla küçük parça basmak için idealdir.
  • Yüksek Hız: Klipper Firmware ve güçlü anakart ile 500mm/s'ye kadar baskı hızı, zamandan tasarruf sağlar.
  • Otomatik Yatak Seviyeleme: 121 noktalı otomatik yatak seviyeleme, baskıların ilk katman kalitesini artırır ve kullanıcı hatalarını azaltır.
  • Yüksek Sıcaklık Nozulu: 300°C'ye kadar çıkan nozul, PLA, PETG, ABS, TPU gibi çeşitli filamentlerle uyumluluk sağlar.
  • Çift Dişli Ekstrüder: Filament beslemesini daha güvenilir hale getirir ve tıkanmaları azaltır.
  • Ultra Sessiz Baskı: Sessiz çalışma, ev veya ofis ortamında kullanım için idealdir.
  • Bağlantı Seçenekleri: Wi-Fi, LAN ve USB bağlantısı, baskı dosyalarını kolayca aktarma imkanı sunar.
  • Klipper Firmware: Gelişmiş özellikler ve özelleştirme seçenekleri sunar.
  • Etkili Soğutma: Hızlı soğutma fanları, baskı kalitesini artırır.
Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını değerlendirin.
Klipper Firmware hakkında bilgi edinin ve öğrenmeye istekli olun.
Yazıcının boyutunu ve yerleşimini göz önünde bulundurun.

• büyük baskı hacmi: 320x320x385mm baskı hacmi, büyük modeller veya aynı anda birden fazla küçük parça basmak için idealdir.
  • yüksek hız: klipper Firmware ve güçlü anakart ile 500mm/s'ye kadar baskı hızı, zamandan tasarruf sağlar.
  • otomatik yatak seviyeleme: 121 noktalı otomatik yatak seviyeleme, baskıların ilk katman kalitesini artırır ve kullanıcı hatalarını azaltır.
  • yüksek sıcaklık nozulu: 300°c'ye kadar çıkan nozul, pla, PETG, abs, tpu gibi çeşitli filamentlerle uyumluluk sağlar.
  • çift dişli ekstrüder: filament beslemesini daha güvenilir hale getirir ve tıkanmaları azaltır.
  • Ultra sessiz baskı: sessiz çalışma, ev veya ofis ortamında kullanım için idealdir.
  • bağlantı seçenekleri: Wi-Fi, lan ve USB bağlantısı, baskı dosyalarını kolayca aktarma imkanı sunar.
  • klipper Firmware: gelişmiş özellikler ve özelleştirme seçenekleri sunar.
  • etkili soğutma: hızlı soğutma fanları, baskı kalitesini artırır.
Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını değerlendirin.
Klipper Firmware hakkında bilgi edinin ve öğrenmeye istekli olun.
Yazıcının boyutunu ve yerleşimini göz önünde bulundurun.

Hocam bu detayları vs. ben de araştırınca görüyorum. Benim için önemli olan makinenin sorunlu olup olmadığı.

Geri
Yukarı