Elegoo Neptune 4 Pro alınır mı?

İlk makine olacaksa sorun yaşandığı durumda acaba makineden mi benden mi sorusu can sıkabilir, ellenmemiş olduğu sürece ikinci el belki alınabilir ama ben printerı ikinci el almayı düşünmem ayrıca anlamlı olacak kadar fiyatları düşük de olmuyor çoğunlukla. A1'in tabla kablosu yangın riski oluşturduğu için geri çağrılmıştı, yeni tasarımlı kabloyla değiştirilmiş olması gerekli...

Ben PLA ve ABS dışında baskı almıyorum, mermer filament aşındırıcı bir özellikteyse ona uygun nozül ile değiştirilebilir, sertleştirilmiş nozüller de satılıyor.

Makine 0.4mm delikli nozül ile geliyor ama daha büyük delikli nozül de kullanılabilir, bende 0.4'den çok 0.6mm yedeği mevcut, Aliexpress'den sonbaharda herşey dahil tanesi ortalama 30TL'ye gelmişti.

Emin ol Neptune 4 sayfalarında gezsen daha da korkarsın. N4'de de offset ayarından sonra makine kapatılıp açılınca değeri sıfırlıyordu, tabla ayar çarkları düşüp tabla baskı sırasında düşüyordu vb. türlü türlü şey.
Anladım teşekkürler, biraz daha düşünüp eğer almaya karar verirsem V3 KE alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı