Elektrikli scooter önerisi

Daha fazla  
Merhaba, 10-15k bütçe bandında bir ürün arıyorum. 90kg 1.85 biriyim. Sadece mahallede kullanmak için alacağım, spora git gel, market vs gibi şeyler için. Ha ürün çok kaliteliyse belki işede gidip gelirim bilmiyorum ama çok da sanmıyorum. Bu bütçelerde hangi ürünü önerirsiniz? Benim bulduğum ve aklıma yatan model bu.

Sizlerin önerisi veya fikirleri nedir? Şimdiden teşekkür eder iyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır linkini attığınız ürünü kullanıyorum, araştırırken genelde Pro modeli çıkıyordu bu ürünün incelemesi yok denecek kadar az. Öncelikle 75 kiloyum ve düz yoldaki ivmelenmesi çok güzel fakat iş yokuşa geldiğinde bu fiyat bandındaki scooterlar gibi bayılıyor, az eğimli yokuşlarda sıkıntı yaşamadım ama dik yokuşlarda maalesef taşımıyor scooter. Uygulaması çok kullanışlı rejeneratif frenler, tcs anormallik alarmı gibi birçok özellik uygulamadan aktif edilebiliyor. Kaliteli bir ürün alayım derseniz alınabilir ama sadece düz yerde sürülecek ise daha uygun modellerine de bakabilirsiniz.

1 aydır linkini attığınız ürünü kullanıyorum, araştırırken genelde Pro modeli çıkıyordu bu ürünün incelemesi yok denecek kadar az. Öncelikle 75 kiloyum ve düz yoldaki ivmelenmesi çok güzel fakat iş yokuşa geldiğinde bu fiyat bandındaki scooterlar gibi bayılıyor, az eğimli yokuşlarda sıkıntı yaşamadım ama dik yokuşlarda maalesef taşımıyor scooter. Uygulaması çok kullanışlı rejeneratif frenler, tcs anormallik alarmı gibi birçok özellik uygulamadan aktif edilebiliyor. Kaliteli bir ürün alayım derseniz alınabilir ama sadece düz yerde sürülecek ise daha uygun modellerine de bakabilirsiniz.

Dik yokuşta gaz kesiyor mu yoksa sadece yavaşlıyor mu hocam?

Yavaşlıyor gaz kesme gibi bir olay yaşamadım. İnip gaza bastığımda elimin altından kayıyor tahiminim 40 kilo civarı biri olsa üstünde yokuşları da sıkıntısız çıkar.

Segway F40E modeli için ne düşünüyorsunuz hocam şu an Trendyol'da indirimde

Ben incelemelerde arkadan itiş modellerin daha iyi olduğunu duydum, ağırlık merkezi biraz daha geride olduğundan çekişi arttırıyor sizin ağırlığınızla birlikte. Motor güçleri aynı duruyor özellikleri de tek fark önden itiş bu model yokuşta performansı daha kötüdür dediğim mevzudan dolayı.

Ben incelemelerde arkadan itiş modellerin daha iyi olduğunu duydum, ağırlık merkezi biraz daha geride olduğundan çekişi arttırıyor sizin ağırlığınızla birlikte. Motor güçleri aynı duruyor özellikleri de tek fark önden itiş bu model yokuşta performansı daha kötüdür dediğim mevzudan dolayı.
O zaman F2 tercih etmek daha mantıklı

O zaman F2 tercih etmek daha mantıklı

Tercih sizin kullandığımı söylüyorum dik yokuşları çıkayım gibi bir planınız varsa almanızı önermem geri kalan her şey çok güzel. Maksimum hız 25 km/h fakat 25'e çok hızlı çıkıyor limitör iptali ile çok rahat 32 35 km hızı görür.

Tercih sizin kullandığımı söylüyorum dik yokuşları çıkayım gibi bir planınız varsa almanızı önermem geri kalan her şey çok güzel. Maksimum hız 25 km/h fakat 25'e çok hızlı çıkıyor limitör iptali ile çok rahat 32 35 km hızı görür.

Zaten yokuşları rahat çıkacak bir makine 25 30K'dan başlıyor sanırsam

Hocam bugün sipariş geçeceğim de son olarak alternatif Cybersoul X3 Pro modelini buldum hiç araştırdınız mı bilginiz var mı ürün hakkında?

Son düzenleme:
Kusura bakmayın mesajı geç gördüm dediğiniz markayı duydum fakat araştırma yapmadım açıkçası. Sipariş verdiniz mi?

Geri
Yukarı