Elektronik ve haberleşme mühendisliği okunur mu?

Merhaba @ElonMuskk. İYTE Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği okunabilir gibi duruyor ama eğitimi oldukça zormuş ve coğrafi konumu pek iyi değilmiş diye biliyorum.

Merhaba @Antor. Elektrik Mühendisliği mezunlarının imza yetkisi oluyor mu yoksa Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunları gibi imza yetkisi konusunda sıkıntı mı yaşıyorlar?
Bu arada Dokuz Eylül Üniversitesi, Anadolu'da sayılmamasına rağmen Anadolu kategorisine koymanız garip olmuş.

Merhaba @ElonMuskk. İYTE Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği okunabilir gibi duruyor ama eğitimi oldukça zormuş ve coğrafi konumu pek iyi değilmiş diye biliyorum.

Merhaba @Antor. Elektrik Mühendisliği mezunlarının imza yetkisi oluyor mu yoksa Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunları gibi imza yetkisi konusunda sıkıntı mı yaşıyorlar?
Bu arada Dokuz Eylül Üniversitesi, Anadolu'da sayılmamasına rağmen Anadolu kategorisine koymanız garip olmuş.

Merhaba, imza yetkisi için "emo smm ders" yazarak almanız gereken derslere bakabilirsiniz.

Tavsiyem o derslerden yeteri kadar değil alabildiğiniz kadar almanız. İlerdebilirkişilik yapacaksanız lazım olabiliyor. Sadece yüksek gerilim bilirkişiliği yapan ayda 1 hafta çalışıp başka işe tenezzül etmeyip iyi kazanç sağlayan insanlar var.

Ülkemizde bir gerçek var. Ya ODTÜ, Boğaziçi, Gazi, Hacettepe, Bilkent, Sabacı ve varsa unuttuğum birkaç üniversitede okuyorsunuzdur ya da 92'den sonra açılmış kırsallarda oku... Neyse... 9 Eylül unuttuğum üniversiteler arasında değil. Kötü değil ama düşündüğün gibi de değil.

Kanal İzmir projesi henüz yapılmadığına için İzmir'in halen Anadolu'nun bir parçası olması garip değil. O liste benim listem. Yaklaşık 20 yıllık deneyimin listesi. Okunacak ünilere gidilemeyeceği gerçeği kabullenilmişse buralarda fena değildir.

Buralarda olmuyorsa, Kayseri'nin doğusundan batısına gitmeye çalışmıyorsanız memleketinizde okuyun. Mesela Kırşehir'den Gümüşhane'ye eee okumaya gitmeye gerek yok bence.

@Antor ben de Ege dişten İYTE Elektronik Haberleşme düşünüyorum ama açıkçası çok kararsızım. Konum falan etkilemiyor arabam var. Sence İYTE için değer mi geçiş?

@Antor ben de ege dişten iyte elektronik haberleşme düşünüyorum ama açıkçası çok kararsızım. Konum falan etkilemiyor arabam var. Sence iyte için değer mi geçiş?

İyte elektronik haberleşme göremedim elektrik elektronik müh var. Oranın da kadrosu fena görünmüyor ama yerinde olsam dişten devam ederdim.

Geri
Yukarı