Elementary OS kullanılır mı?

sametaykin

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer
Merhabalar arkadaşlar, Elementary OS kurmayı düşünüyorum bilgisayarıma. Ofis programları, Youtube, film vs izlemek için kullanacağım. Bu işletim sistemini önerir misiniz? Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar, Elementary OS kurmayı düşünüyorum bilgisayarıma. Ofis programları, Youtube, film vs izlemek için kullanacağım. Bu işletim sistemini önerir misiniz? Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Ben kullandım keyif de aldım ben öneririm ama sorun vs kısmı olunca forumlar biraz daha gelişmeli bence şunu da belirteyim ben hiç sorun yaşamadım.

Giriş seviyesi Linux kullanıcıları için ideal, uzun bir süre kullanmıştım, 1GB RAM'de bile stabil çalışabilecek bir sistem bu kadar hoş görüntüye sahip olmasına rağmen. Efektlerinde biraz buglar vardı benim kullandığım zamanlar şu an çözdüler mi bilmiyorum ancak öyle kullanmanı etkileyecek bir şey değildi, göz zevkini bozuyordu zaman zaman hepsi o.

Görünüm açısından öğrenirsen Linux'u çok daha güzel görünen sistemler yapabilirsin, hangi dağıtım olursa olsun.

Onu deneyin, bunu öneririm. Gereksiz yorumlar.
Evet Elementery Os iyi bir işletim sistemi ve bahsettiğiniz işlerin hepsini rahatlıkla yapabilirsiniz. O daha iyi , bu daha güzel diye yazanlara bakarsan bitmez bu muhabbet.

Elementary 5.0 Juno sürümünü kullanıyorum. Görsellik ve sadeliği çok hoş. Ubuntu tabanlı dağıtım. Sistem kullanımı sunduğu arayüze göre tatmin edici. Kullanım alanların doğrultusunda güzel bir seçim olur. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı