Elementary OS Spotify Hayalet Logo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayhan Kadıoğlu

Hectopat
Yer
İstanbul/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
WebnON Kurucu Editörü
Elementary OS'a Spotify'ı yüklememde hiçbir sıkıntı çıkmadı fakat yükleme ardından ilk yeniden başlatşım ile beraber spotify simgesinin yanında ekte de gözüktüğü gibi bir hayalet belirdi, bundan nasıl kurtulabilirim? Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Ekran Görüntüsü - 2015-10-30 09:16:00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü neden bulanık bilmiyorum ama ikinci kez aynı simge çıkması o programın açık olduğunu gösteriyor. Dock ayarlarından yeni simgede aç gibi bir seçenek varsa kaldırın.

Evet dediğiniz gibi sadece inelenmiş programları seçili hale getirdim (Yeni simgede aç seçeneği yerine) ve şuan öyle bir hayalet logo ile kaşılaşmıyorum fakat program küçültüldüğünde geri çağıramıyorum. Yardımınız çok teşekkür ederim böyle kullanmak bile içimi rahatlattı.

Geri çağrılamaması da anormal bir durum :D. Sebebini bilemiyorum. Farklı docklar deneyebilirsin. Kolay gelsin.

Eğer aynı hatayı yaşayıp bu çözümü kullanacak arkadaşlar varsa Spotify'ı alta almak yerine pencereyi kapamalarını öneririm böylece hem rahatça kesintisiz müzik dinleyebilirler hemde Plank üzerinden programı çağırabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı