Elgato Stream Deck ne tür amaçlarla kullanılabilir?

Montyxss

Centipat
Selam, stream deck almak istiyorum. Fakat nasıl işlere yarar bilmiyorum. Mesela ben oyun oynarken arkada Spotify'dan bir şarkıyı başlatıp durdurabilir miyim? DC'de mikrofonumu kapatabilir miyim veya sağırlaştırabilir miyim? Bazıları Valorant'ta Insta lock atmak için kullanıyormuş, onu yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, stream deck almak istiyorum. Fakat nasıl işlere yarar bilmiyorum. Mesela ben oyun oynarken arkada Spotify'dan bir şarkıyı başlatıp durdurabilir miyim? DC'de mikrofonumu kapatabilir miyim veya sağırlaştırabilir miyim? Bazıları Valorant'ta Instagram lock atmak için kullanıyormuş, onu yapabilir miyim?

Sadece yayın için değil her şey için kullanabilirsin. Örnek olarak verdiklerini de yapabiliyorsun. Kısaca çok amaçlı bir ürün.

Yaparsın muhtemelen ama 400-500tl'ye Aliexpress'te satılan macropadler varken alınır mı orası tartışılır.

Hocam kullanan tanıdığınız varsa memnun mu?
Zaten yüzlerce yorumu var çok satılanların, onlara bakabilirsiniz. Sonuçta atanabilir tuşlu küçük bir klavye, iş görür bence. Üzerinde knob da oluyor ses açma kapama için, videolarına bakıp makrolar ile neler yapılıyor görebilirsiniz.

Geri
Yukarı