Emülatör sisteme zarar verir mi?

LykeTheBest

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni aldığım sisteme güzel bir emülatör arıyordum, BlueStacks aklıma geldi ve ardından forumda araştırma yaparken BlueStacks'ın kapalı olsa bile sistemi yavaşlatıp performans düşüşüne sebep olabileceğine dair bir mesaj buldum. BlueStacks gerçekten böyle mi? Veya eğer böyleyse zarar vermeyen sağlam ve hızlı bir emülatör öneriniz var mı?

Merhabalar, yeni aldığım sisteme güzel bir emülatör arıyordum, BlueStacks aklıma geldi ve ardından forumda araştırma yaparken BlueStacks'ın kapalı olsa bile sistemi yavaşlatıp performans düşüşüne sebep olabileceğine dair bir mesaj buldum. BlueStacks gerçekten böyle mi? Veya eğer böyleyse zarar vermeyen sağlam ve hızlı bir emülatör öneriniz var mı?
Bilgisayarın çok ısınmıyorsa bir şey olmaz. Nox Player veya LDPlayer kurmanı öneririm. Bluestacks çok kötü bir emülatör.

Bilgisayarın çok ısınmıyorsa bir şey olmaz. Nox Player veya LDPlayer kurmanı öneririm. BlueStacks çok kötü bir emülatör.

Kesinlikle yanlış bilgi. BlueStacks Android emulatorleri arasında en iyilerindendir. Ayrıca PUBG Mobile gibi oyunlar oynayacaksanız GameLoop tavsiyemdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle yanlış bilgi. BlueStacks Android emulatorleri arasında en iyilerindendir. Ayrıca PUBG Mobile gibi oyunlar oynayacaksanız GameLoop tavsiyemdir.
Kullanıcı deneyimi olarak sana şunu söyleyeyim. Hayatımda Bluestacks kadar sorunlu, rahatsız edici rezalet bir emülatör görmedim. Aynı şekilde Gameloop'u da sevmiyorum sadece Pubg Mobile için kullanılır gerisi için asla kullanılmaz. Bence bilgisayara bir emülatör yüklenecekse Nox ya da LDPlayer yüklenmeli.

Emülatörler fazla sistem harcıyor ısınma problemi ile karşı karşıya kalmadığınız sürece bir şey olmaz, emulatör olarak bluestacks kullanabilirsiniz.

Yani BlueStack indirip kullandığımda, uygulama kapalıyken bile çalışıp yavaşlatmaz dimi?
İşlemci: Ryzen 5 5600
İşlemci soğutucu stok AMD
Ana kart: Asus prime B550M K-II
Ekran kartı: Zotac RTX 3050

Yeni konular

Geri
Yukarı