En Çok Beğendiğiniz PlayStation Kasası Hangisi?

Hepsini kullanmis birisi olarak degerlendireyim

PS1 : Cok kaba bir kasa. Tabi cikis yilinin etkisi buyuk. Rengi de hosuma gitmiyordu. 6.5/10

PSone: Iste bu kasa favorilerimdendi. Hem incecik ufak, yer kaplamaz. Hem de kolay kolay ariza yapmayan bir modeldi. O yillarda isinma, fan sesi gibi bir dert de yoktu. 9/10

PS2: O mavi yazi falan cok guzel ve futuristik duruyordu bence. Benim en cok sevdigim kasa buydu 10/10

PS2 Slim : Ipince, cok klas bir tasarim. 9/10

PS3: Kisa ve oz, tost makinesi 1/10

PS3 Slim : Bu da Hp yazici 3/10

PS3 super slim : Bu guzel bir tasarimdi. Kapagin acilis kizagi falan cok hosuma gidiyordu 8,5/10

PS4 : Sekli guzeldi ama bunun sogutma sisteminden az cekmedi insanlar. Ortalamanin bir tik ustu bir kasaydi bence. 6/10

PS4 Slim : Tamamen ortalama 5/10

PS4 PRO: PS4 un cakmasi gibi duruyor. Ozgun olmadigi icin 3/10

PS5: Uefa kupasi. 5/10

PS5 slim : Bence guzel olmus 7/10

Sonuc olarak Ps2 hem fat kasasiyla hem de slim kasasiyla, oyunlarinin cesitliligi ve kalitesiyle bana gore en basarili ps konsoluydu.

Ne PS2 imiş be. Bir ben kaçırdım herhalde şu PS2'yi.

Hocam yaş kaç bilmiyorum fakat 30. yaşımdan bildiriyorum, PS2 gibisi yok yahu. “siyah konsol mu? Bir de mavi yazılı he? Oha bunun CD ızgarası dışarı çıkıyor. Abi çizgilere baksana. Oha grafiklere bak.” bunların haricinde o meşhur PS2 CD okuma introsu. Sesi kulaklarımda çınlıyor bazen. Her PS sürümüne sahip olmuş biri olarak söylüyorum ki PS2 nirvanaydı, ütopikti. Bana PS2'imi ve o yılları geri verin! 😂

PS3 döneminin tam ortasına doğmuş biri olarak, PS2 Fat, PS1, PS3 Slim, PS4 Fat (Parlak değil mat olan.)

PS2 Fat Slim'den çok daha güzel görünen bir konsol, hem de DVD'leri çizmiyor.

PS1'in ilk kasası PSone'dan çok daha sağlam duruyor.

PS3 Slim bütün PS3 tasarımlarının arasında en klas ve sadesi. Eğer düğmeleri ışıklı olan versiyon ise daha da güzel.

PS4 Fat mat seçmemin nedeni parlak kasanın fazla parmak izi tuttuğunu tahmin ediyorum. Hoş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı