Rehber En çok tercih edilen kasalar ve özellikleri

Hiç önermedim şu ana kadar. Fiyatına bakarsak 100M alternatifi mevcutken önermeyecek gibiyim. :D
Zaten mantıklı olan önermemek, en doğrusu.

FRGB fanlardan nefret ettiğim için de çok çirkin buluyor olabilirim ama bence çok fazla eksisi olan bir kasa zaten. Kasa küçük, önü gerçekten sineklik gibi ve değişik bir yapısı var ve o yapı bence güzel değil.

Listeye XPG Invader kasasını da ekleyebilirsiniz.

Etiket almışım ve baktım ben şahsen rehberinizi beğendim. 1-2 yerler sadece daha vurgulanabilirdi o kadar. Yani tavsiye isteyen tüm arkadaşlara verilebilecek bir rehber olmuş diyebilirim. Elinize sağlık.

Elinize sağlık güzel ve açıklayıcı bir rehber olmuş. Konuyla alakasız bir soru olucak ama ben böyle rehberleri aramaya arattığım da bulamıyorum. Bu tarz rehberleri nasıl bulabilirim? @PanzerTR

Elinize sağlık güzel ve açıklayıcı bir rehber olmuş. Konuyla alakasız bir soru olucak ama ben böyle rehberleri aramaya aratığım da bulamıyorum. Bu tarz konuları nasıl bulabilirim? @PanzerTR
Arama kısmı mevcut burada da. Sağ üstten aramaya basın "Tarafından" kısmına adımı yazarsanız burası çıkacaktır.

Onun dışında arama kısmı yazılan kelimeye göre konu veya mesaj çıkardığından pek işlevsel bulmuyorum.

Arama kısmı mevcut burada da. Sağ üstten aramaya basın "Tarafından" kısmına adımı yazarsanız burası çıkacaktır.

Onun dışında arama kısmı yazılan kelimeye göre konu veya mesaj çıkardığından pek işlevsel bulmuyorum.
(Yorum silinmiştir.) Biraz karıştırdıktan sonra buldum zahmet oldu, teşekkür ederim. @PanzerTR

Rehberinizle ilgili bir problem yok ama önünde sürücü yuvası bulunmayan hiçbir kasa bana "işlevsel" gelmiyor. Eski amiral gemileri olan HAF 912, Carbide 400R; eski masterbox ve mastercase modelleri, Zalman'ın Z10'ları Z11'leri bana her yönden daha akıllıca seçimlermiş gibi geliyor.

Geri
Yukarı