En Çok Uyarı Yediğiniz Kural

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahtan beri o konudaki iki mesaj silinsin diye rapor gönderiyorum çıt yok.
O mesajlardan biri benimkiyse silinecek bir şey yok ama bu kadar rahatsızsan benimkini sildireyim. :) Sen de alınganlık yapma, forum işte. Hele hele nefret ediyorum demek ne ayıp, kendine yazık her şeyden önce. Öyle duygular barındırmak iyi şey değil.

O mesajlardan biri benimkiyse silinecek bir şey yok ama bu kadar rahatsızsan benimkini sildireyim. :) Sen de alınganlık yapma, forum işte. Hele hele nefret ediyorum demek ne ayıp, kendine yazık her şeyden önce. Öyle duygular barındırmak iyi şey değil.
Peki o arkadaşınızın yaptıkları ayıp değil mi? Niye forumdaki insanlarla uğraşıyor bilip bilmeden?

Son açıklamamı yaptım.
Forumu an itibariyle bıraktım. Özellikle ilk mesajımda etiketlediğim herkese teşekkürler.
PiluX projesinin konularına başkası devam edecek. (Muhtemelen BETA katılımcılarından biri.)

@181272 Sen bilirsin tabi ama bence olayı gereksiz büyütüyorsun. Nefret ettiğin arkadaş da aslında iyidir sadece bazı noktalarda herkesin kişisel özelliklerindeki bazı şeyleri olduğu gibi kabul etmek gerekiyor.

Eki Görüntüle 340062
Benim bu şekilde. Sizinkileri de bekliyorum.
Noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmayı bu kadar zor öğrenmiş olamazsın.

Bunlar da benimkiler:
1589287271315.png
1589287280810.png

Şöyle ki geçen günlerde ben banlı iken @Profesörizm tarafından açılan (ve benim için de saçma olan) "hasanmerkit adamdır" ismindeki konuda konu benden habersiz açılmış olmasına rağmen benim hakkımda "Kendine adam diyen adam değildir ama yine siz bilirsiniz." ve "Gereksiz Twitter hesabı" söylemleriyle bana dolaylı yollardan beni tanımadan, profili incelemeden gereksiz insan olduğumu belirtti.

O esnada cezalı olduğum için de @Defender Kullanıcısı isimli bir hesap ile geldim ve daha ilk mesajımdan sonra yine banlandım. Discord sunucumuzda Technopat kullanan tüm arkadaşlarımız kendisinin normalde de böyle sinir bozucu biri olduğunu söylemeleri de benim tanımadığım birinden nefret etmem için en geçerli sebep.

Ben daha önce de @Jira dışında kimsenin yorumlarını önemsemediğimi, forumu bir amaçtan ziyade araç olarak kullandığımı belirtmiştim. Bu konuya da sana cevap vermek için girmedim. Etiketlediğin mesajın bildirimi bile gelmedi. Kısacası seni hedef alma gibi bir olayım yok. Nereye gitsem karşıma sen çıkıyorsun. İlgimi çeken konulara göz atıp, az sayıda bulunan güzel insanlarla iki muhabbet çevirmek benim için yeterli. Bu forumun olayı diğer forumlara göre oldukça farklı. Ben haksız olsam bile, laf cambazlığıyla karşı tarafı şişirip, ceza almasını sağlayabiliyorum. Benimle uğraşanın yüzü maalesef gülmüyor. Ben de çizgiyi aştığım durumlarda cezalandırılıyorum elbette. Kimseyi gerçek hayattan tanımıyorum ya da bana ''torpil'' geçilmesi söz konusu bile değil.

Ceza almışsındır diye düşünmeme rağmen, bundan sonra bana abi diye hitap edersen seninle konuşurum. Aksi halde lütfen beni etiketleme ya da hakkımda konuşma. Konuşursan, ağzına acı biber sürerim. 🥳🥳

En çok uyarı aldığım kural ise uygunsuz üslup. :)

Formatı bozmayalım. Üslup sorunum yok ama üslup cezam çok. Adamına göre 😜

@luci666 Şımartıyorsun bak beni, ben sevdiğime kedi gibi olurum. :D Eyvallah, seviliyorsun.
Teşekkür ederim kardeşlik, sen de seviliyorsun. Doğrusunu konuşan ender adamlardansın. :)

@181272 sen ya da discord grubunuzun içerisinde bulunan diğer arkadaşlar sevmese bile bir tane de olsa sevenimiz var. Bir önceki açtığın konuda 2 ay içerisinde 1000 mesaja yaklaştığını belirtmiştin, bizim için oldukça gereksiz bir kriter olsa da (madalya takılıyorsa ben de istiyorum.) senin için önemli olduğu belirli oluyor. Acaba seni ve discord grubunu toplasak, bir Jira kadar mesaj ve beğeniniz var mıdır? Hiç sanmıyorum. :D

Siz @Jira değilsiniz, herkesi mutlu edemezsiniz... :D :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı