En etkili kilo verme yöntemi nedir?

mrVOIDexclux

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX3060 Laptop GPU Ryzen 7 6800H 512GB 16GB Ddr5 Ram
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Size sorum, en hızlı sağlıklı veya sağlıksız kilo verme yöntemi nedir? Kilit nokta en hızlı olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareket, bir de güzel bir diyet, eğer ki düğün vs varsa şok diyet falan, ama sonrasında geri alırsın kiloyu.

Ayrıca neden yumurta kapıya dayanınca yapıyorsunuz? Benim gezim vardı ben 9 ay önceden başladım.

Hareket, bir de güzel bir diyet, eğer ki düğün vs varsa şok diyet falan, ama sonrasında geri alırsın kiloyu.

Ayrıca neden yumurta kapıya dayanınca yapıyorsunuz? Benim gezim vardı ben 9 ay önceden başladım.
Şok diyet ile verip geri almamak için bir yöntem var mı ?

Şeker yağ hamur işlerini en aza indir.
Zayıfladığında skiny fat yerine estetik bir vücut o lmasını istiyorsan protein karbonhidrat ağırlıklı yiyecekler tüket ve spor yap.
Verebileceğim en iyi tavsiye budur.

Şeker yağ hamur işlerini en aza indir.
Zayıfladığında skiny fat yerine estetik bir vücut o lmasını istiyorsan protein karbonhidrat ağırlıklı yiyecekler tüket ve spor yap.
Verebileceğim en iyi tavsiye budur.
Karbonhidrat kilo vermemi engellemezmi sadece protein alsak nasıl olur

Kilo vermek için en başta sağlam bir irade gerekiyor. Şeker ve karbonhidratı diyet boyunca hayatından çıkaracaksın. Yağlı yiyeceklerden uzak duracaksın. Günde 2 bardak yeşil çay içersen yağ yakımını destekler. Bunlara dikkat ederek aralıklı oruç diyeti yapabilirsin. Üstüne hafif spor yaparsan tadından yenmez. Ben bu şekilde 1 ayda 11 kilo verdim. Açıkcası diyet boyunca hayattan soğudum ama sonunda meyvesini alıyorsun emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı