En iyi oyun şirketi hangisidir?

En iyi oyun şirketi

• Oy verenlerin toplamı
    147
Açık ara Ubisoft'tur.

AC Unity, Origins, Valhalla
Watch Dogs 2 ve Legion
Ghost Recon Breakpoint, Wildlands
The Division 1 ve 2
The Crew 1, 2, Motorfest
Anno 1800
Far Cry Primal, Blood Dragon, 4, 5, New Dawn, 6
Riders Republic, Steep

Multi olarak: Rainbow Six Siege, For Honor

Adamların 10 yılda ürettiği masterpiecelere bakar mısın? Bir tane boş oyun yok yukarıda.

Ubisoft'a yaklaşabilen bir firma yok.

Hepsi bambaşka deneyimler sunuyorlar. (Aynı oyun diyenler oynamadan ezbere konuşan yalancı tipler)

En iyi combatı mı istiyorsun? For Honor
Taktiksel FPS? R6S
Taktiksel TPS, askeri stealth? Ghost Recon Breakpoint ve Wildlands
Gelmiş geçmiş en iyi MMO spor oyunları? Riders Republic ve Steep
En iyi Survival? The Division 1, Far Cry Primal
Şehir Kurma, 18. yy.? Anno 1800
En Fun arcade racing? The Crew Serisi
En iyi platform? Rayman Legends

Sanat tasarımı, gameplay, görev ve level dizaynı, içerik çeşitliliği, atmosfer, harita dizaynı, npc'ler, kurgusal dünya, senaryo ve hikaye anlatımı(valhalla gelmiş geçmiş en iyisidir RDR 2, Witcher 3 falan çöp kalıyorlar bunun yanında.) vs. daha birçok parametrede diğer firmalara ders niteliğinde oyunlar ortaya koyuyor.

Hem seri içi hem de seri dışı oyunları çok farklı hissettiriyor ubisoftun. Bambaşka deneyimler.

Rockstar seçilmesi komik. Son 11 yılda 2 oyun üretmiş tembel bir firma Rockstar. Tembel olmasını da geçtim ortaya koyduğu ürünler her anlamda yukarıda yazdığım üst seviye işlerin yanında trash tier kalıyor.

Açık ara Ubisoft'tur.

AC Unity, Origins, Valhalla
Watch Dogs 2 ve Legion
Ghost Recon Breakpoint, Wildlands
The Division 1 ve 2
The Crew 1, 2, Motorfest
Anno 1800
Far Cry Primal, Blood Dragon, 4, 5, New Dawn, 6
Riders Republic, Steep

Multi olarak: Rainbow Six Siege, For Honor

Adamların 10 yılda ürettiği masterpiecelere bakar mısın? Bir tane boş oyun yok yukarıda.

Ubisoft'a yaklaşabilen bir firma yok.

Hepsi bambaşka deneyimler sunuyorlar. (Aynı oyun diyenler oynamadan ezbere konuşan yalancı tipler)

En iyi combatı mı istiyorsun? For Honor
Taktiksel FPS? R6S
Taktiksel TPS, askeri stealth? Ghost Recon Breakpoint ve Wildlands
Gelmiş geçmiş en iyi MMO spor oyunları? Riders Republic ve Steep
En iyi Survival? The Division 1, Far Cry Primal
Şehir Kurma, 18. yy.? Anno 1800
En Fun arcade racing? The Crew Serisi
En iyi platform? Rayman Legends

Sanat tasarımı, gameplay, görev ve level dizaynı, içerik çeşitliliği, atmosfer, harita dizaynı, npc'ler, kurgusal dünya, senaryo ve hikaye anlatımı(valhalla gelmiş geçmiş en iyisidir RDR 2, Witcher 3 falan çöp kalıyorlar bunun yanında.) vs. daha birçok parametrede diğer firmalara ders niteliğinde oyunlar ortaya koyuyor.

Hem seri içi hem de seri dışı oyunları çok farklı hissettiriyor ubisoftun. Bambaşka deneyimler.

Rockstar seçilmesi komik. Son 11 yılda 2 oyun üretmiş tembel bir firma Rockstar. Tembel olmasını da geçtim ortaya koyduğu ürünler her anlamda yukarıda yazdığım üst seviye işlerin yanında trash tier kalıyor.

Rockstar ve CD PROJEKT RED galaksinin veya galaksi dışı yapıların en iyi oyun şirketleridir.

Saydığınız bütün oyunların hepsi çöp. At çöpe gitsin. "Trash tier", rezil oynanış, rezil sanat tasarımları, rezil içerik çeşitliliği, rezil atmosfer, rezil harita dizaynı, rezil NPC'ler, rezil kurgusal dünya, rezil senaryo, rezil hikaye anlatımı.

Hem seri içi hem seri dışı oyunları çok çöp gibi hissettiriyor. Çöp deneyimler.

Ubisoft'u seçmeniz komik. Son yıllarda aynı oyunları üretmiş tembel bir firma Ubisoft. RDR 2 ve Witcher 3 bunların yanında birer elmas gibi kalıyor. Hatta bu yazdığınız oyunları 100 bin kere tokatlar.

Not: Parodi yapayım dedim de yani yazdıklarımın bir kısmı doğru Ubisoft için trajikomik olan o. Gerçek fikrime gelirsek Ubisoft'u çok abartıyorsunuz.

Son düzenleme:
Rockstar ve CD PROJEKT RED galaksinin veya galaksi dışı yapıların en iyi oyun şirketleridir.

Saydığınız bütün oyunların hepsi çöp. At çöpe gitsin. "Trash tier", rezil oynanış, rezil sanat tasarımları, rezil içerik çeşitliliği, rezil atmosfer, rezil harita dizaynı, rezil NPC'ler, rezil kurgusal dünya, rezil senaryo, rezil hikaye anlatımı.

Hem seri içi hem seri dışı oyunları çok çöp gibi hissettiriyor. Çöp deneyimler.

Ubisoft'u seçmeniz komik. Son yıllarda aynı oyunları üretmiş tembel bir firma Ubisoft. RDR 2 ve Witcher 3 bunların yanında birer elmas gibi kalıyor. Hatta bu yazdığınız oyunları 100 bin kere tokatlar.

Not: Parodi yapayım dedim de yani yazdıklarımın bir kısmı doğru Ubisoft için trajikomik olan o. Gerçek fikrime gelirsek Ubisoft'u çok abartıyorsunuz.
Hiç abartmıyorum en underrared oyun şirketi, birkaç kişi hariç ubisoftun hakkını veren görmedim.

Eğer şaka yapmadıysanız gerçek fikirlerinizse destan yazabilirim neden ubisoft'un rockstar ve cdpr'den iyi olduğu hakkında.

Muhtemelen oyunlarını oynamıyorsunuz veya oynasanız da ezber sosyal medya yargıları ile konuşuyorsunuz.

Hiç abartmıyorum en underrared oyun şirketi, birkaç kişi hariç ubisoftun hakkını veren görmedim.

Eğer şaka yapmadıysanız gerçek fikirlerinizse destan yazabilirim neden ubisoft'un rockstar ve cdpr'den iyi olduğu hakkında.
O kadar da iyi değil hocam. Oyun fabrikası gibi oyun çıkartıyorlar son zamanlarda. Serileri güzel de yani son çıkan oyunların hali ortada.

Ama fabrika gibi olduğu için oyun dünyasındaki yeri iyi bence. En azından her yıl bir şey çıkıyor. Çoğu oyununu da oynamışımdır.

Ama bu kadar herkesi ciddiye almayın. Rastgele bir şirket işte. Böyle şirketler milyonlar kazanıyor. Bizim gibiler de geçinmeye çalışıyor işte.

Özellikle de son yazdığım 2-3 mesajı ciddiye almayın. İroni ve parodiye kaydım.

Ama çoğu oyununu da oynadım yani, tarafsız olarak konuşuyorum. Ezbere de konuşmuyorum.

O kadar da iyi değil hocam. Oyun fabrikası gibi oyun çıkartıyorlar son zamanlarda. Serileri güzel de yani son çıkan oyunların hali ortada.

Ama fabrika gibi olduğu için oyun dünyasındaki yeri iyi bence. En azından her yıl bir şey çıkıyor. Çoğu oyununu da oynamışımdır.

Ama bu kadar herkesi ciddiye almayın. Rastgele bir şirket işte. Böyle şirketler milyonlar kazanıyor. Bizim gibiler de geçinmeye çalışıyor işte.

Özellikle de son yazdığım 2-3 mesajı ciddiye almayın. İroni ve parodiye kaydım.
İnsanlar için nedense çok oyun çıkaran şirketler = kötü, sıradan
az oyun çıkaran şirketler(5-6 yılda bir falan) = iyi, masterpiece
nitelik nicelik goygoyları üzerinden oyun değerlendiriyorlar ve taraflı yaklaşıyorlar.

Rockstar 5 yılda bir kötü çıkarıyor, Ubisoft en azından yılda 1-2 iyi yapım ortaya koyuyor objektif standartlara göre.

Ha avatar mesela olmamış bir oyun ama skull and bones gayet güzel(eksiklikleri var.)

Yeni konular

Geri
Yukarı