En sevdiğiniz konsol nedir?

Yatırım içinse kötü bir yatırım olmamıştır kesinlikle ben dediklerimi 10 yaşıma kadar filan topladım sonrasında maddi durumlar dolayısıyla devam edemedim. Keşke satmasaymışsınız hocam en azından N64 jenerasyonu sonrasını.
Ben satmazdım. Artık başka şeylere yatırım için sattım. Sıkıldım artık konsollardan.

Ben satmazdım. Artık başka şeylere yatırım için sattım. Sıkıldım artık konsollardan.

Yine de doğru gelmiyor hocam yatırım yapmak isteyen birisi o parayı başka bir yerdende ayarlayabilirdi elbet ama o konsolların çoğunda anı var ve toplaması kolay değil deli dehşet paran olmadıkça.
Oyun oynamaktan çok keyif almam Zelda gibi birkaç seri dışında ama çocukken bu odalara bakıp hayalini kurardım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada gameboy advance sp de vardı elimde fakat yanlışlıkla ikiye bölmüştüm ☺️

Yanlışlıkla? Onu nasıl yapmayı başardın 😃

Yanlışlıkla lafın gelişi hocam :D 6-7 yaşların da konsolun değerini bilmediğim zamanlar şarj adaptörü yoktu elimde bende batarya ya + - kabloları tutturup şarj ediyordum fakat bir gün dalgınlıkla ters takmışım kabloları batarya şişti ondan sonra da sinir problemi yaşadığım bir gün bir işe yaramıyor diye ikiye bölmüştüm, saçmaydı.

Söylemesi çok zor aslında, bir sürü konsol kullandım. Wii U en sevdiğim konsol, N3DSXL ise en sevdiğim handheld konsol. Ancak en iyi anılarımı Super Nintendo'da yaşadım hep.

PS2. Hiç oynamamış olmama rağmen :D

Konsola ve özellikle oyunlarına hastayım. O dönem çıkmış oyunlar aşırı güzel. Konsol hakkında anlatılan anılar çok güzel. Şimdinin teknolojik dünyasından uzak, mütevazi bir konsol. Ulan acaba oyun çalışacak mı muhabbetleri vesaire çok hoş.

PS2 döneminde çıkmış ve PC'ye çıkan çok oyun oynadım son üç yılda. Yemin ediyorum yeni çıkan oyunları ezip geçecek kalitede oyunlar var. Bir işi aşkla yapınca böyle oluyor.

PS2 özel oyunlarını da çok tat vermemesine rağmen emülatörle oynadım. Şahsen en sevdiğim konsol PS2 oldu.

Eskiden PS3'dü fakat PS5'e geçtikten sonra PS3'ü tahttan indirdim. Şuan elimde hem PS3 hem PS5 var ve PS3'ü doğru düzgün açmıyorum, PS5 çok çok daha fazla keyif veriyor.

Geri
Yukarı