En sevdiğiniz PlayStation hangisidir?

Niko BelIic

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, sohbet havasında açtığım bir konudur. PlayStation konsolları 1994 yılından beri evlerimizde bulunuyor. Bu süre zarfında birçok PlayStation çıktı ve iyisiyle kötüsüyle bizleri eğlendirdi. Bu konuda en sevdiğiniz PlayStation'ın hangisi olduğunu sebepleri ve anılarıyla birlikte belirtebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, sohbet havasında açtığım bir konudur. PlayStation konsolları 1994 yılından beri evlerimizde bulunuyor. Bu süre zarfında birçok PlayStation çıktı ve iyisiyle kötüsüyle bizleri eğlendirdi. Bu konuda en sevdiğiniz PlayStation'ın hangisi olduğunu sebepleri ve anılarıyla birlikte belirtebilirsiniz.
PS3, PS4 ve PS5.

ps one.jpg

PS 2-3 sahibi oldum 4-5 sahibi olan arkadaşlarımla oynadım. Bence 3 ve 5 kötü cihazlardı. Bir önceki jenerasyonun üzerine çok bir şey koyamamışlardı.

PS2 ve 4 ise efsanedir gözümde. Bu konsollara çıkmış oyunlar vs. efsane.

PS3. Abimle zamanında sürekli PS kafeye gider Call of Duty açıp split screende kapışırdık. 10-12 sene falan oldu. 😔

Sanırm PS3 çünkü xbxo360a göre sorunsuzdu fiyatı ucuzdu kolay kırılıyordu yeni nesil oyunlar oynatıyordu.
Xbox 360 daha ucuzdu aslında. Daha kolay kırıldığı doğrudur.
PS 2-3 sahibi oldum 4-5 sahibi olan arkadaşlarımla oynadım. Bence 3 ve 5 kötü cihazlardı. Bir önceki jenerasyonun üzerine çok bir şey koyamamışlardı.

PS2 ve 4 ise efsanedir gözümde. Bu konsollara çıkmış oyunlar vs. efsane.
PS3 özellikle Fat kasa zamanı baya kötüydü. Slim ile birlikte hem fiyatı azalınca hem de kaliteli özel oyunlar çıkmaya başlayınca toparladı.

PS3. Abimle zamanında sürekli PS kafeye gider Call of Duty açıp split screende kapışırdık. 10-12 sene falan oldu. 😔
PS3'de split screen Call Of Duty oynamak gerçekten keyifliydi özellikle de Black Ops 2.

PS2 de 7/24 Tekken 5 oynayarak çocukluğumun bir kısmı geçmişti. Kumandayı sağdan sola duvarlara vururdum hala çalışıyor. PS2 en sevdiğim playstationdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı