En yakın arkadaşım eskisi gibi davranmıyor

KawakiTR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır arkadaşız eskiden sadece 2 kişiydik oyun falan oynuyorduk bayağı eğleniyorduk mutluyduk. Bir şey olunca birbirimizin yanina gelirdik üzülürdük daha sonra birlikte hep Discord üzerinden sunucu açardık tutturamazdık ama mutluyduk. Sonra bir sunucuda ikimizde yetkili olduk orada ekip de bayağı mutluyduk ilerleyen zamanlarda yavaş yavaş eskisi gibi davranmamaya başladı. DM'den hiç yazmadı iyi geceler yazardim eskiden cevap verirdi artık yazdığıma bile cevap vermiyor. Her gün sesteyiz PUBG Mobile oynuyoruz bir şey söylüyorum biraz konuştuğumda ne çok konuşuyorsun sus, bir şey diyiyom hemen kavga çıkarmaya çalışıyor. Son 1 senedir katlanmaya çalışıyorum canımdan çok sevdiğim için bir şey demiyorum. Bilerek gıcık ediyormuş gibi yapiyor seviyorum kalbini kırmak istemiyorum ama çok ağır davranıyor dayanılmayacak derece. Ergenlikten dolayı mı böyle bilmiyorum ama harbiden dedikleri çok dokunuyor.

Eğer bu durum yeniyse Arkadaşınız zor bir dönemden geçiyor olabilir. Bir derdi varsa yardımcı olmaya çalışabilir, en azından size iletmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde bu durumu arkadaşınıza iletebilirsiniz. Belki onu rahatsız eden bir davranışınız vardır. Veya istemeden onu fazla bunaltıyorsunuzdur, biraz yalnız kalmak istiyordur. Öncelikle karşınızdakini anlamaya çalışın hocam.

Geri
Yukarı