Oyun Enaba'da Sony Oyunları İndirimde!

Site güvenilir mi, keylerin ileride silinme ihtimali olur mu, bende Spider-Man alacağım, araştırıyorum 2-3 gündür ama genelde çok önerdikleri bir site değil.

@serhatcandev'in dediği gibi. Şimdi Days Gone aldım.

Enaba.com'da güzel oyunlarda indirim var.

Days Gone: 110TL. (kendim satın aldım.) Days Gone Steam Key | Buy at great price here | ENEBA
God of War: 253TL. Buy God of War (PC) Steam key at a cheaper price | ENEBA
Horizon Zero Dawn: 131TL. Horizon Zero Dawn: Complete Edition PC Steam key | ENEBA

Eki Görüntüle 1915229

Daha bir sürü oyunlar var buradan bakabilirsiniz; Buy Steam Keys | Cheap Steam Games | ENEBA

(Moderatör arkadaşlar 1 kere de başlığı değiştirmeyin. Altta link var orada sadece Sony oyunları yok. Gözüme çarpanlar bunlar)

128 TL gösteriyor Horizon içine girdiğimde 583.

128 TL gösteriyor Horizon içine girdiğimde 583.
Tükenmiş sanırım. Bakınız altta başka satıcı var. 129'a tıkladım. Satın alma yerine geldim fiyat aynıydı. Onu deneyin.

1692909239984.png

Buldum hocam sağ olun diğer arkadaşların dediği gibi keyin gitme sorunu oluyor mu?

Enebayı Trendyol gibi düşün, satıcılar ürünlerini satıyor, sen alıyorsun, orada farklı fiyattan satan satıcılar var, 1 tane değil, belki adam çalıntı key satıyor, yayıncı bunu fark ederse keyi iptal ettiriyor, Steam'de kütüphanenden siliyor, eneba aracı sadece, insanlara satış imkanı sunuyor.
Gidip gitmemesinin garantisi yok, eneba mağdur eder mi böyle bir durumda etmez mi orasını bilemiyorum, 2-3 gündür falan araştırma yapıyorum bende site hakkında, yüksek puanlı satıcıdan almaya özen göstermek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı