Ender 3 V3 SE vs ELEGOO Neptune 4

Hayırlısı olsun bakalım siparişi oluşturdum bi sorun olmazsa kargoya verilirse diğer ürünleride sipariş ederim
1695819458994.png

@isdalwa Hayırlı olsun. Ben de N4 veya N4 Pro sipariş etmeyi planlıyorum. Siz neden Pro modelini tercih etmediniz?

Teşekkür ederim. Ben daha yeni başladığım için N4 tercih ettim benim işimi görebilecek seviyedeydi. O yüzden 2K daha fazla vermek istemedim. İsterseniz sizde acele edin ben bir an korktum 10k oldu N4 diye Siyah martı tekrardan ona teşekkür ediyorum zamsız link attığı için onun sayesinde alabildim. Sizde acele etseniz iyi edersiniz :D

Teşekkür ederim. Ben daha yeni başladığım için N4 tercih ettim benim işimi görebilecek seviyedeydi. O yüzden 2K daha fazla vermek istemedim. İsterseniz sizde acele edin ben bir an korktum 10k oldu N4 diye Siyah martı tekrardan ona teşekkür ediyorum zamsız link attığı için onun sayesinde alabildim. Sizde acele etseniz iyi edersiniz :D
Ben de aynı link’i buldum ama Ender 3 V3 SE mi alsam diyordum çünkü N4 baya sesli diye duydum ve evde odamda olacak. Bir de KE mi ne yeni modeli çıkacakmış Ekim’de acaba onu beklemek daha mı mantıklı olur bilemedim :/ Ayrıca benim de ilk 3B yazıcım olacak o yüzden teknik olarak çok yormayacak bir ürün arıyorum. Örneğin V3 SE auto bed leveling yapıyormuş. Aslında wi-fi da olsa iyi olurdu. Çok az daha araştıracağım, inşallah geç kalmam 😬

Yeni konular

Geri
Yukarı