Ücretsiz Epic Games 18 Mayıs Ücretsiz Oyunu: Death Stranding

Bir yandan diyorum ki adamlar aynı oyunu kaç kez veriyor sinirleniyorum sonra beleş işte ne laf ediyorsun diyorum kendime. Ama artık çok abarttı gibiler bu durumu. Boşuna heyecan yaptırıyorlar. İlk taraf artık daha ağır basıyor.
Açıkçası ben bu durumdan artık bıktım. Tamam aynı oyunu ver verme değil ama bize verdiğin oyunu gizemli oyun diye kakalama be kardeşim. 1 hafta bekletip hype toplatiyor sonra bir bakıyorsun geçenlerde verdiği oyunmuş.. Verdiği oyunları her hafta açık bir şekilde verdiği oyunlar gibi verip gizemli oyunlar içinse hiç vermediği oyunları verse iyi olucak.

Epic Games neden 2 cikez verdiğini hala anlamadım ilk defa görüyorum bunu umarım haftaya perşembe çok daha güzel oyun verirler ya.

Bazıları iyi oyun demiş bazıları kötü aşağı yukarı oyundaki amacımız nedir söyleyebilir misiniz?

Reis nasıl söyleyim yani her yeri keşif ediyorsun o gerçekçi grafikleri tatıyorsun oyunda silah var ama çok kullanmana izin vermiyorda güzel yine de kargo alıyoruz götürüyoz gibi düşün ama güzel oyundur. Al gitsin

Steam'de bu oyunun normal versiyonunu çok önce satın almıştım ben ama Director Cut'ı çıktı onu da parayla satıyor Steam :D.

Valla ben drama yaratmıyorum çoğu kişi gibi, oyunu bedavaya alıyorum ve steam'e geri dönüyorum. İsterse 100 kere versin, benim bir zararım yok. Düzenli rutin olarak bakıyorum zaten. (3dk mı almıyor bakmak)
Tabi gizemli oyun dediği zaman insan merak ediyor, genede ne yapacaksın herifin uygulaması. İsterse komple Fortnite yapar bizde kullanmayız.

Epic'e laf attığım için mesajlarıma beğenmedim atan arkadaşlar;

Bakın bakın, bakın Epic nasıl bir şeymiş...... Epic rezili yine rezilliğini konuşturdu, neyse 1-2 seneye batarlar artık.
Kanka argo kullanmak istemiyorum ama insanı zorluyorsunuz siz haaa :D Adamlar unreal engine e sahip oyun sektörünün büyük bir bölümündeler ve oyun sektörünü sürekli olarak geliştiriyorlar oynadığın birçok oyunda epic games yazısı da çıkıyor :D He kanka batacakmis :D Adamlar hem beleşe oyun veriyor hem begenemiyorsunuz. Steamcilerin de çok büyük bir kısmı da amma toksik. Epic olmasa oyun sektörü ilerlemeyecek adamlar şirketin batmasını istiyor :D Yazık.

Geri
Yukarı