Epic Games hesabı çalındı

oldvillaGGer

Centipat
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 5005u / intel HD graphic 5500 / 128gb ssd
Dün bilgisayarıma giren trojan virüsü tüm maillerimin, hesaplarımın şifrelerini çaldılar. Her verime erişim sağlandı. Bunu yapanların Rus olduğunu biliyorum. Diğer hesaplarıma bir şekilde erişim sağlamayı bağaşardım. Fakat Epic Games hesabıma tam erişimim yok. E-posta adresini kendi üstlerine çekmişler. Ben hesaba daha önceden Xbox hesabımı eşlediğim için giriş yapabildim. E postayı değiştirmek için 3 ay beklememi söylüyor. Epic Games'e nasıl ulaşabilirim?

Dün bilgisayarıma giren trojan virüsü tüm maillerimin, hesaplarımın şifrelerini çaldılar. Her verime erişim sağlandı. Bunu yapanların Rus olduğunu biliyorum. Diğer hesaplarıma bir şekilde erişim sağlamayı bağaşardım. Fakat Epic Games hesabıma tam erişimim yok. E-posta adresini kendi üstlerine çekmişler. Ben hesaba daha önceden Xbox hesabımı eşlediğim için giriş yapabildim. E postayı değiştirmek için 3 ay beklememi söylüyor. Epic Games'e nasıl ulaşabilirim?
https://www.epicgames.com/help/tr/contact-us buradan ulaşmayı dener misin?

Xbox hesabım bağlı giriş yapabildiğimi destek talebi oluşturuken ekledim. 24 saat kadar oldu hala cevap gelmedi :/

Maalesef ki tek yöntem bu diye biliyorum. Hatırlaman lazım.

Benim şifrem ile e postamı değiştirmiş ama telefon numaramı değiştiremiyor kod geliyor hala Epic Games destek kısmında çok saçma seçenekler var hiçbiri bir işe yaramıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musun aklımı kaçırmak üzereyim. Elimde isteyecekleri belgelerde var ama ulaşamıyorum.

1703166298824.png

Benim şifrem ile e postamı değiştirmiş ama telefon numaramı değiştiremiyor kod geliyor hala Epic Games destek kısmında çok saçma seçenekler var hiçbiri bir işe yaramıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musun aklımı kaçırmak üzereyim. Elimde isteyecekleri belgelerde var ama ulaşamıyorum.

Eki Görüntüle 2060131
Ben birkaç defa canlı talep oluşturdum şuan açık bir telebim var fakat şaka gibi. Bir mesajıma 2 - 3 gün gibi sürelerde cevap veriliyor. İstedikleeini vermeme rağmen ya hesabında çalınma bilgisi yok deniyor yada doğrulayamadık diyor. Aşırı sinirliyim. İmparator Steam olsa böyle olmazdı. Ayrca hesabıma erişimim varken bana dedilerki e postayı değiştirin. Kenilerinin de haberi yok galiba e posta nın 3 ayda bir değiştiğinden. :f

Ben birkaç defa canlı talep oluşturdum şu an açık bir telebim var fakat şaka gibi. Bir mesajıma 2 - 3 gün gibi sürelerde cevap veriliyor. İstedikleeini vermeme rağmen ya hesabında çalınma bilgisi yok deniyor ya da doğrulayamadık diyor. Aşırı sinirliyim. İmparator Steam olsa böyle olmazdı. Ayrca hesabıma erişimim varken bana dedilerki e postayı değiştirin. Kenilerinin de haberi yok galiba e-postanın 3 ayda bir değiştiğinden: F

Bana da 2 gün sonra döndüler daha başındayım talebin bakalım olumlu sonuçlanacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı