Epic Games hesabı çalındı

yeniceri39

Femtopat
Daha fazla  
Gmail'ime erişim saglamışlar Rusya'dan ve Epic Games hesabımın e-postasını degiştirmişler. Geri alamıyorum desteğe yazdım gerekli bilgileri karşılayamıyorsunuz diyor.

Gmail'imi geri aldım fakat calan kişi satın alımlarımın işlem numarasına falan silmiş geri dönüşümden falan ulaşamıyorum. Hesabımı nasıl geri alırım?

Çok normal. Kaç yıldır adam akıllı Launcher yapamayanların hesaplarımızın güvenliğini sağlamasını beklemiyorum açıkçası.

Gmail'ime erişim saglamışlar Rusya'dan ve Epic Games hesabımın e-postasını degiştirmişler. Geri alamıyorum desteğe yazdım gerekli bilgileri karşılayamıyorsunuz diyor.

Gmail'imi geri aldım fakat calan kişi satın alımlarımın işlem numarasına falan silmiş geri dönüşümden falan ulaşamıyorum. Hesabımı nasıl geri alırım?
Gmail hesabını geri aldığına dair e-posta kanıtlarını onlara ulaştırabilirsen faydalı olabilir. Geçmiş olsun..

Çok normal. Kaç yıldır adam akıllı Launcher yapamayanların hesaplarımızın güvenliğini sağlamasını beklemiyorum açıkçası.
Kaç sene önceki Steam hesabımı sadece Pubg oynadığım ve içindeki şeyleri hatırladığım için geri alabildim. Acaba ne gibi bir bilgi istiyorlar. Steam de benden bir sürü bilgi istedi birçoğunu hatırlamıyordum zaten ama hesabın benim hesabım olduğunu belli edebiliyordum zaten. Bu sayede geri verdiler bana.

Her sistemin bir açığı bulunuyor ama şifreleri biz kaptırmadığımız sürece tüm suç şirkette bana göre.

Satin alımlar öyle kafasina göre silinemez, silemez. Hesaptan satin alim yaptiginiza dair hic mi bir pdf yok? Beles aldiginiz oyunlar bile olabilir.

Epic adınızın göründüğü oyun ici bir video veya foto da olabilir. (Belki)

Aynı şey 4 gün önce başıma geldi benden izinsiz epostam ve şifrem değiştirilmiş. Onca emeğim satın aldığım içerikler hepsi boşa gitti Steam ile bağlandığım da hesaba girebiliyorum ama e-posta ya da şifremi değiştiremiyorum. Desteğe yazdığımda benden hesabın bana ait olduğunu gösteren kanıtlar istediler ödeme yaptığım kartların son 4 hanelerini istediler. Her şeyi attım ama hesabın sizin olduğunu doğrulayamadık dediler. Teşekkürler Epic ;)

Geri
Yukarı