Epic Games Epic Games sepet önerisi?

YusufMir

Centipat
Daha fazla  
Bunu çıkar 5 para etmez dediğiniz bir oyun var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231219-195632.png
    Screenshot_20231219-195632.png
    162,1 KB · Görüntüleme: 197
Bunu çıkar 5 para etmez dediğiniz bir oyun var mı?

Lords of the Fallen. Çıkar. Beş para etmez. Her öğesiyle soulsun yüz karası. Far Cry 6'nın 174 TL versiyonunu al, İmmortals of Aveum'u çıkar, Insurgency Sandstorm çıkar, Ghost Recon çıkar. Onların yerine Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu, RDR, God of War, FIFA, Sifu, AC: Valhalla, Odyssey veya Unity vs. ekle. Bunlar sende varsa direkt yukarıda belirttiklerimi çıkar. Oyundan anlarım, güvenebilirsin ve saydıklarımın hiçbiri o parayı hak etmiyor

Son düzenleme:
Assassin's Creed Valhalla ve Odyssey tavsiye ederim.
Var onlar eyvallah!

Lords of the Fallen. Çıkar. Beş para etmez. Her öğesiyle soulsun yüz karası. Far Cry 6'nın 174 TL versiyonunu al, İmmortals of Aveum'u çıkar, Insurgency Sandstorm çıkar, Ghost Recon çıkar. Onların yerine Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu, RDR, God of War, FIFA, Sifu, AC: Valhalla, Odyssey veya Unity vs. ekle. Bunlar sende varsa direkt yukarıda belirttiklerimi çıkar. Oyundan anlarım, güvenebilirsin ve saydıklarımın hiçbiri o parayı hak etmiyor
Tom Clancy's serisini komple çıkardım baba. İtem kasmalıymış onlar. Ben saf aksiyon istiyordum. Souls ları da çıkardım da. Epic illede mastercard istiyor. Bende bu isttrail e para gitmesin diye alamıyorum. Troy yaptırdık. Kart var ama adamlara mermi almak istemiyorum. Çünkü MasterCard direk parayı alıyor.

Tom Clancy's serisini komple çıkardım baba. İtem kasmalıymış onlar. Ben saf aksiyon istiyordum. Souls ları da çıkardım da. Epic illede mastercard istiyor. Bende bu isttrail e para gitmesin diye alamıyorum. Troy yaptırdık. Kart var ama adamlara mermi almak istemiyorum. Çünkü MasterCard direk parayı alıyor.
Ben de seninle aynı fikirdeyim , ben de troy kartı destekliyorum fakat bazı alternatifsiz mecburi durumlarda yapacak bir şey yok.Troy alternatif olduğu her alışverişte Troy kart kullanıyorum ama mecbur durumlarda bu olmuyor ne yazık ki?
Bir de işin gerçeği şu ki Siyonistler ekonomik olarak bütün dünyayı sarmış, tefeciliği global hale getirmişler paraya yön veriyorlar ve tüm dünyada bankacılık sistemini kendilerine bağlamışlar bunu da İsviçre üzerinden yapıyorlar, İsviçre dünyada İsrail uydusu olan ülkelerden biri ve İsrail in bankalar üzerinden ekonomik işleri İsviçre üzerinden yürüyor, dünyada herhangi Bir ülkede yeni kurulan bir x bankası eğer yurtdışı işi yapmak ve dolayısıyla Euro dolar kuruna girmek istiyorsa ki buna mecbur zaten İsviçre'de bir kasa kiralamak ve oraya her yıl harç yatırmak zorunda ve de bu para İsrail e gider velhasıl sen Troy kart kullansan bile banka ile işin olduğu anda İsrail'in Bundan bir kazancı her halükarda oluyor.Troy kart bunu yerli iç piyasada biraz kestiği için faydalı ama işte böyle yurt dışındaki firmalarla veya ithal ürünlerin çoğunda Troy bu yüzden geçerli olmuyor

Geri
Yukarı