Epic Games'e alışabildiniz mi?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Ben sırf ucuz diye gidip Epic Games'ten çok sağlam oyunlar aldım. Kuponlar falan derken aklımı çeldiler. Şimdi çok pişmanım. Açıp Epic Games'in yüzüne bakmıyorum. Hangi oyunlar var bilmiyorum kütüphane çöplük gibi oldu. Korsan oynasam daha mutlu olurdum herhalde.

Burada ki temel şikayetim Epic'in hissiyatı değil. Oyunlarımın bu kadar çok platforma dağılmış olması. Mesela elinizde film koleksiyonu var DVD şeklinde, ama evin her yerine fırlatmışsınız gibi. Ne nerede bilemiyorsunuz.

Ben sırf ucuz diye gidip Epic Games'ten çok sağlam oyunlar aldım. Kuponlar falan derken aklımı çeldiler. Şimdi çok pişmanım. Açıp Epic Games'in yüzüne bakmıyorum. Hangi oyunlar var bilmiyorum kütüphane çöplük gibi oldu. Korsan oynasam daha mutlu olurdum herhalde.

Burada ki temel şikayetim Epic'in hissiyatı değil. Oyunlarımın bu kadar çok platforma dağılmış olması. Mesela elinizde film koleksiyonu var DVD şeklinde, ama evin her yerine fırlatmışsınız gibi. Ne nerede bilemiyorsunuz.

Bende Epic Games'e geçtim ama arayüz bana hiç şirin gelmiyor oyun oynamaktan vazgeçip çıkıyorum.

Niye pişman olayım ki ismini yazınca çıkıyor mu çıkıyor. Oynaya basınca açıyomu oyunu steam gibi evet. Gidip steam'de onca para vereceğime veya korsan oynayım derken virüs yeme riski alacağıma daha iyi.

Kütüphanede koleksiyon oluşturup istediğniz oyunları oraya koyabilirsiniz bende de oynamayacaklarım ve oynayacaklarım diye iki koleksiyon var.

Yakında dolara geçecek plartform. Korsan oynasam daha orijinal hissettiriyor gerçekten. Oyundaki rozet ve başarı sistemi bile fazla demode, yorum yapma kısmı yok. Profil oluşturma kısmı yok, dümdüz oyun indirme plartformu... Gündem ayrıntısı bir yana, Epic games Steamdeki ara yüze sahip olmadığı için hiç ilgi çekmiyor maalesef. Ancak koleksiyon dosyası açıp oyunları ve dlcleri ayırabilirsiniz

Niye pişman olayım ki ismini yazınca çıkıyor mu çıkıyor. Oynaya basınca açıyor mu oyunu Steam gibi evet. Gidip Steam'de onca para vereceğime veya korsan oynayayım derken virüs yeme riski alacağıma daha iyi.

Ama Steam kütüphanesine dalıp, oradan oyun seçip oynamak gibi bir keyif düzen yok ki. Eğer Full Epic Games kullansaydım bu sefer Steam'i istemezdim. Bu platformun savaşı olarak görmemek lazım.

Steam'in kütüphanesine girip bakıp bütün oyunlarımı görmek istiyorum. Tüm oyunlarımı görmek için Steam'e gir, Epic'e gir, Microsoft Store'a gir. Gir babam gir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı