Epic indirimleri vs Steam indirimleri

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Şu an biliyorsunuz Steam'de sağlam yaz indirimi var. Aynı şeyin Epic'de olma ihtimali var mıdır? Olursa Steam'den daha uyguna gelir mi bazı oyunlar? Şu an 1300TL bir sepetim var Steam'de, ancak oyuna 1K üzerinde masraf yapmak biraz saçma geldi açıkçası :D

Şahsen oyunlara 1000 TL'den fazla masraf yapacaksan, Steam'den almanı tavsiye ederim. Epic Games'in Launcher'i çok işlevsiz olduğundan dolayı korsandan farksız havası veriyor. Senin yerinde olsam Steam'den satın alırdım. Hatırladığım kadarıyla Epic Games'te yaz indirimi yoktu diye hatırlıyorum. İsterseniz gene de bir bakabilirsiniz, Epic Games'teki çoğu oyunların fiyatları da Steam'deki oyunların fiyatlarına yaklaştı. Artık pek bir avantajı yok gibi gözüküyor.

EPİC Mega sale indirimde almanız da mantıklıydı çok fena inidirmler vardı her sepetin 199₺ geçtiğinde üstüne 25% inidirim de ekleniyordu fakat kaçırmışsınız mayıste bitmişti (Örnek: Returnal oyun: 360lira da satılıyordu). Eğer bekleyebilirsiniz EPİCGames yaz indirimi 11 Temmuzda başlayacakmış ve steam inidrimler daha 13'a kadar devam edecek. İsterseniz beklersiniz yada şimdi steamdan alın.

Üstteki arkadaş dediği gibi eğer 1000 lira haracayksınız daha mantıklı steamdan almaktır.

Epic Mega sale indirimde almanız da mantıklıydı çok fena inidirmler vardı her sepetin 199₺ geçtiğinde üstüne 25% inidirim de ekleniyordu fakat kaçırmışsınız mayıs'te bitmişti (Örnek: Returnal oyun: 360lira da satılıyordu). Eğer bekleyebilirsiniz Epic Games yaz indirimi 11 Temmuz'da başlayacakmış ve Steam inidrimler daha 13'a kadar devam edecek. İsterseniz beklersiniz ya da şimdi Steam'den alın.

Üstteki arkadaş dediği gibi eğer 1000 lira haracayksınız daha mantıklı Steam'den almaktır.

Hocam o Epic indirimlerinden Cyberpunk 2077 ve birçok oyunu aldım zaten. Eğer Epic indirimleri dediğiniz gibi 11Temmuz'da başlayacaksa beklemek çok mantıklı olacaktır. Teşekkür ederim.

Şahsen oyunlara 1000 TL'den fazla masraf yapacaksan, Steam'den almanı tavsiye ederim. Epic Games'in Launcher'i çok işlevsiz olduğundan dolayı korsandan farksız havası veriyor. Senin yerinde olsam Steam'den satın alırdım. Hatırladığım kadarıyla Epic Games'te yaz indirimi yoktu diye hatırlıyorum. İsterseniz gene de bir bakabilirsiniz, Epic Games'teki çoğu oyunların fiyatları da Steam'deki oyunların fiyatlarına yaklaştı. Artık pek bir avantajı yok gibi gözüküyor.

Hocam Epic Games üzerinden birkaç oyun oynadım aslında satın alıp. Bana herhangi bir problem çıkartmadı. Ne gibi bir kalitesizlikten bahsediyoruz? Steam ile farkı nedir?

Hocam o Epic indirimlerinden Cyberpunk 2077 ve birçok oyunu aldım zaten. Eğer Epic indirimleri dediğiniz gibi 11Temmuz'da başlayacaksa beklemek çok mantıklı olacaktır. Teşekkür ederim.

Hocam Epic Games üzerinden birkaç oyun oynadım aslında satın alıp. Bana herhangi bir problem çıkartmadı. Ne gibi bir kalitesizlikten bahsediyoruz? Steam ile farkı nedir?
Bahsetdiği Steam fanboyluğu aynı oyunu açıp oynuyorsun eğer Steam takıntın yoksa ucuz olanı al.

@Playboi Steam fanboyluğuyla alakalı bir durum değil. İstediğiniz yerden oynayın. Zaten buna karışmıyorum, korsanı da önermiyorum. Sadece şunu sormak istiyorum: Launcher'i çok işlevsiz ve oyunları sadece kütüphanede tutmak için yarıyor. Bunun korsandan farkı nedir? Söyleyeyim, hiçbir farkı yok. Bu arada korsana teşvik etmiyorum, dediğim gibi isteyen istediği yerden oynasın ama Launcher'i işlevsiz olunca da korsandan farksız oluyor. Üstte bir de Steam fanboyluğu denmiş :D Aynen kardeşim, Steam fanboyluğu :D Epic Games, Launcher'ini adamakıllı yapamadığı için Steam fanboyu oluyorum, öyle değil mi? Epic Games Launcher'inde daha indirme göstergesi doğru çalışmıyor, oyun motoruyla geliştirilen Launcher'i savunmayın burada.

@Playboi Steam fanboyluğuyla alakalı bir durum değil. İstediğiniz yerden oynayın. Zaten buna karışmıyorum, korsanı da önermiyorum. Sadece şunu sormak istiyorum: Launcher'i çok işlevsiz ve oyunları sadece kütüphanede tutmak için yarıyor. Bunun korsandan farkı nedir? Söyleyeyim, hiçbir farkı yok. Bu arada korsana teşvik etmiyorum, dediğim gibi isteyen istediği yerden oynasın ama Launcher'i işlevsiz olunca da korsandan farksız oluyor. Üstte bir de Steam fanboyluğu denmiş :D Aynen kardeşim, Steam fanboyluğu :D Epic Games, Launcher'ini adamakıllı yapamadığı için Steam fanboyu oluyorum, öyle değil mi? Epic Games Launcher'inde daha indirme göstergesi doğru çalışmıyor, oyun motoruyla geliştirilen Launcher'i savunmayın burada.
Sonuç olarak aynı oyunu açıyorsun söylediğin her birşey Steam Fanboyluğu, insaların korsana yönelememesi Orjinal lisansı olmamaması ve virüs gibi saçma sapan şeyleride indirtmesi Epicde 100 liraya alınabilcek oyuna kim Steamde 150 lira verir tabiki Steam Fanboyları.

Epic ile Korsan oyunu karşılaştırmanı konuya olan Fanboyluğuna veriyorum.

Epic Games'de olmayan birçok özellik Steam'de var.
İsteyen istediği yerden alabilir ben ucuz olanın yanındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı