Epomaker Klavye Vergi mi geldi?

@pawEn hocamla konuşmuştuk. Epomaker az vergi için nasıl mail atabilirim? Bir de size YunExpress'le mi geldi?

Pardon hocam müsait değildim yeni gördüm. Bana yanwen ile geldi. Sonrasında PTT getiriyor zaten. Şöyle yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam, "ben ab ülkelerinden geliyor sanıyordum orada gümrük vergisi %20 fakat Çin'den geliyormuş ve Çin'de ise bu vergi %30 oluyor" tarzı bir şey yazdım İngilizce ardından bana ürün örneğin 100 ise onu 20 gösterelim falan dediler bende bir sorun çıkar mı diye sordum ve onlarda bir sorun çıkmayacağını söylediler ama gümrük görevlileri eskisi gibi değil 20 dolar ürünü kendi kafalarına göre fazla vergi için 70 dolar gösterebiliyorlar hiçbir garantisi yok ama şansınızı deneyin derim.
Benim dediğime ek olarak ürün fiyatını az gösterebilir misiniz tarzı bir şeyde yazabilirsiniz.

Güzel klavye, şu %75 sevdamız yüzünden 2kya toplayabileceğimiz Custom klavyeler 3K oluyor.
Valla ben temmuzda bunu almıştım işte vergi dahil 2k civarına geldi şimdi dolar arttı ama vergiyi de düşük gösterme ihtimalleri azaldı yinede az çok aynıya denk geliyor. Bu arada kupon kodunuz var mı?

ALTAIRLUNA25 önce bunu deneyin olmazsa alttakini.
10ANGELPGC.

Yeni konular

Geri
Yukarı