Erkeğin kadınlardan hoşlanması eş cinsellik midir?

anormaly333

Hectopat
Kimseye soramadım fakat aklımda takıntı olup ve beni rahatsız eden bir şey var burada paylaşmak istedim. Ben 18 yaşındayım bugüne kadar hep kızlardan hoşlandım. Geçen sene okulumu açığa aldım sınava hazırlandığım için sürekli evdeyim sosyalleştiğim bir alan yok. Ben eş cinsel miyim acaba diye bir şey takıldı kafama ve aşırı rahatsız oluyorum. Bilgisi olan bilgilendirebilir mi? Gerçekten böyle bir şey olsaydı bunu daha önce fark eder miydim veya bugüne kadar kızlardan hoşlanmazdım diye düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden.

Yazımdan mıdır bilmiyorumda pek anlayamadım, anladığım kadarıyla;

Kadınlardan hoşlanıyorsun, sınava hazırlanmak için evde sürekli ders çalıştın ve sosyalleşmeye zamanın olmadı ve buda seni eşcinsel olabileceğine dair bir sorgulamaya düşürdü?

Hocam sosyalleşmemiş olman cinsel tercihinin değiştiği anlamına gelmiyor, kendin yine sorgula ama öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Ek: çalışan çoğu kişinin eski çevresi ve iş çevresi dışında sosyalleşmesi gerçekten çok zor, benimde zamanında gerçekten her günümün başka bir şeyle tamamen dolu olduğu zamanlar oldu. Sosyalleşme fırsatının olamaması sebebiyle sosyalleşememen eşcinsel olduğun anlamına gelmez 😇

Yazımdan mıdır bilmiyorumda pek anlayamadım, anladığım kadarıyla;

Kadınlardan hoşlanıyorsun, sınava hazırlanmak için evde sürekli ders çalıştın ve sosyalleşmeye zamanın olmadı ve bu da seni eş cinsel olabileceğine dair bir sorgulamaya düşürdü?

Hocam sosyalleşmemiş olman cinsel tercihinin değiştiği anlamına gelmiyor, kendin yine sorgula ama öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Ek: Çalışan çoğu kişinin eski çevresi ve iş çevresi dışında sosyalleşmesi gerçekten çok zor, benim de zamanında gerçekten her günümün başka bir şeyle tamamen dolu olduğu zamanlar oldu. Sosyalleşme fırsatının olamaması sebebiyle sosyalleşememen eş cinsel olduğun anlamına gelmez 😇

Aynen bunu yaşıyorum hocam evde olduğum için uzun süredir birinden hoşlanma fırsatı oluşmadı açıkçası. Bu yüzden sorgulamaya düştüm acaba değişir miyim diye korktum.Başlık biraz hatalı olmuş.

Aynen bunu yaşıyorum hocam evde olduğum için uzun süredir birinden hoşlanma fırsatı oluşmadı açıkçası. Bu yüzden sorgulamaya düştüm acaba değişir miyim diye korktum.Başlık biraz hatalı olmuş.
Gerçekten böyle bişey olsaydı bunu daha önce hissederdim çünkü değilmi hocam?

Son düzenleme:
Kardeş kızlardan hoşlanmışsın anladım, sosyalleşmemeyle eş cinselliğin ne alakası var 18 yaşında olduğuna emin misin? Madem kızlardan hoşlanmışsın neden eşcinsel olduğunu düşündün?

Kardeş kızlardan hoşlanmışsın anladım, sosyalleşmemeyle eş cinselliğin ne alakası var 18 yaşında olduğuna emin misin? Madem kızlardan hoşlanmışsın neden eşcinsel olduğunu düşündün?
18 yaşındayım hocam.Dediğim uzun süredir hoşlandığımı bırak adam akıllı kız yüzü gördüğüm yok.Birden bire kafama takıldı birkaç foruma baktım okb deniyor.Bende bunu çözmek için konu açtım.

Kimseye soramadım fakat aklımda takıntı olup ve beni rahatsız eden bir şey var burada paylaşmak istedim. Ben 18 yaşındayım bugüne kadar hep kızlardan hoşlandım. Geçen sene okulumu açığa aldım sınava hazırlandığım için sürekli evdeyim sosyalleştiğim bir alan yok. Ben eş cinsel miyim acaba diye bir şey takıldı kafama ve aşırı rahatsız oluyorum. Bilgisi olan bilgilendirebilir mi? Gerçekten böyle bir şey olsaydı bunu daha önce fark eder miydim veya bugüne kadar kızlardan hoşlanmazdım diye düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden.
Aseksüelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı