Erken Seçim Sizce Nasıl Sonuçlanacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başlıkta da belirttiğim gibi sizce erken seçimde kazanan kim olacak? Olayı fazla siyasete bağlamadan sadece tahminlerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şahsen bana bu seçimlerde mevcut iktidar değişecek gibi geliyor, yerine hangi parti gelir bilmem ama mevcut parti gelemeyecek gibi.
kötü sonuçlana bilir

Başlıkta da belirttiğim gibi sizce erken seçimde kazanan kim olacak? Olayı fazla siyasete bağlamadan sadece tahminlerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şahsen bana bu seçimlerde mevcut iktidar değişecek gibi geliyor, yerine hangi parti gelir bilmem ama mevcut parti gelemeyecek gibi.
Şuan kim varsa o geçcek ama 2.tura kalabilir.

Hükumet keyfine OHAL ilan etmedi he güldürdün kardeş
Seninde siyasetten anlamadığın belli bana göre baya boş yapmışsın ben her CHP li aydındır demiyorum ama her Akp'li sence aydın mı ?
Ülke iyi yönetilseydi şu an alıştığımız ama tam bir felaket olan ekonomiye girmiş olmazdık
insanlar artık gerçekten alıştı ben suçu insanımızda buluyorum ve hak ediyorlar bizim Snelman ve Atatürkümüz artık yok insanlarda ona göre akıllan malıydılar ama bizim insanımız Kurtuluş savaşı ile gurur duymak yerine Fetihlerle gurur duyunca işler karıştı ve şu an okullardan ideoloji tornasına giren ve çıkan çocuklar doğuyor eğitim sistemine hiç değinmedim orasını inkar edip iyidir diyenle tek kelime bile konuşmam ben belli bir ideolojik düşünceye sahip değilim hangisi iş görüyorsa ve ileri götürüyorsa o en mantıklı gelendir ama şu an devletin ileri gitmediği gayet belli ne toprak kaldı ne ağaç kendisi çıkıp gel bitsin bu hasret demesini biliyordu ya şimdi ne oldu bu ülkeye onları o sokmadımı o zaman oda hapse girsin ama merak etme o Cumhurbaşkanı o kurtarır kendini ya da TRT'de yayın keserler .

Son düzenleme:
Buradan başta @Recep Baltaş ve @Ali Güngör olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum. Gidip nükleer santral konusunu kitlemişsiniz galiba insanlar tartışıyor diye. Şu konu ise hala kilitlenmemiş şekilde duruyor. Siyaset yapılıyor ediliyor tartışıyor insanlar ama hala konu açık. Tamam ben de sizle aynı görüşteyim ama sırf karşıt görüşünüz kötüleniyor diye böyle saçma sapan yollara sapmış bir konuyu hala açık tutamazsınız. O zaman nükleer santral konusunu kapatmayacaksınız tartışanları uzaklaştıracaksınız. Tekrarlıyorum şu konuyu yok edin silin silmiyorsanız neden silmiyorsunuz o sebebinizi(!) söyleyin bari bilelim.

Buradan başta @Recep Baltaş ve @Ali Güngör olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum. Gidip nükleer santral konusunu kitlemişsiniz galiba insanlar tartışıyor diye. Şu konu ise hala kilitlenmemiş şekilde duruyor. Siyaset yapılıyor ediliyor tartışıyor insanlar ama hala konu açık. Tamam ben de sizle aynı görüşteyim ama sırf karşıt görüşünüz kötüleniyor diye böyle saçma sapan yollara sapmış bir konuyu hala açık tutamazsınız. O zaman nükleer santral konusunu kapatmayacaksınız tartışanları uzaklaştıracaksınız. Tekrarlıyorum şu konuyu yok edin silin silmiyorsanız neden silmiyorsunuz o sebebinizi(!) söyleyin bari bilelim.
Böyle siyasete açık konular nasıl onaylanıyor ben onu anlamıyorum.

Böyle siyasete açık konular nasıl onaylanıyor ben onu anlamıyorum.
Cidden ya @Handsome Reis birde siyaset yasakmış. Külahıma anlatsınlar.

Tabi ki iktidar partisi kazanacak. Yani her şey Allah'ın iznine bağlı ama öyle tahmin ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı