Esenyurt'tan Kadıköy'e nasıl gidilir?

damndaniel

Kilopat
1 hafta İstanbul'da kalacağım. Birkaç kez Kadıköy'e gitmem gerekiyor. İstanbul'u hiç bilmiyorum. Nasıl gidebilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

1 hafta İstanbul'da kalacağım. Birkaç kez Kadıköy'e gitmem gerekiyor. İstanbul'u hiç bilmiyorum. Nasıl gidebilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam Google Maps'te "gidin"e bas, oradan hangi metro, otobüs, tramvay, hepsi çıkıyor. O şekilde gidebilirsiniz.

Moovit uygulaması sana çok yardımcı olacaktır tavsiye ederim. Bende senin gibi bundan 4 sene önce 0 bilgiyle gittim moovitle istediğim her yere biraz da iki üç yere sora sora çözdüm İstanbul'u. Şimdiden başarılar.
Hocam Google Maps'te "gidin"e bas, oradan hangi metro, otobüs, tramvay, hepsi çıkıyor. O şekilde gidebilirsiniz.

Bu ikisinden birini kullanarak gidin en iyi yöntemler bunlar kesinlikle gidersiniz.

Bir şekilde Metrobüse ya da Marmaraya atarsan kendini dakikalar içerisinde Kadıköy'desin. Bunlara da muhtemelen otobüsle ulaşırsın. Yine de İstanbul'un karışık toplu taşıma sisteminde kaybolmamak için Moovit ve Google Maps gibi araçlardan yararlanın.

Geri
Yukarı