Eşit ağırlık için tavsiyeler

meuzi

Hectopat
Merhabalar. Malum, bugün sınav sonuçları açıklandı ve mezuna kaldım. Evde çalışacağım ve izlemem gereken yol hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Özellikle matematik hakkında kaf serisine baktım beğenmeyen insan sayısı da çok az. Kullanan var mı bu seriyi? Ve varsa eğer illa video anlatımını almak şart mı? Farklı kişilerden konu anlatımı izlesem İlyas hoca vs. Onun dışında vereceğiniz tüm tavsiyelere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mezun olalı biraz fazla oldu o nedenle kaynak konusunda yardımcı olamayacağım. Fakat çalışma şevkinizi tüm sene devam edecek şekilde korumanızı ve çalışmaya ara vermenizi tavsiye ederim. Yüksek ve devamlı motivasyonunuzu korursanız yapamayacağınız şey yok.
Özellikle matematik hakkında kaf serisine baktım beğenmeyen insan sayısı da çok az kullanan var mı bu seriyi ve varsa eğer illa video anlatımını almak şart mı farklı kişilerden konu anlatımı izlesem ilyas hoca vs.
"Özellikle matematik hakkında kaf serisine baktım. Beğenmeyen insan sayısı da çok az. Kullanan var mı bu seriyi? Ve varsa ("eğer" gereksik kelime kullanımı) illa video anlatımını almak şart mı? Farklı kişilerden konu anlatımını izlesem, İlyas Hoca vs. olur mu? (yüklem eksikliği). "
Lütfen yazdıklarınızı okuyun! Dil bilgisi ve noktalama işaretleri kısımlarında biraz daha iyi netler çıkartabilirsiniz.

İlyas hoca güzel anlatıyor, onu dinleyebilirsin. Ayrıca video anlatımı almana gerek yok, video çözümlü kitap al. Sonrasında anlamadığın yerlere oradan bakarsın, anlamadığın konuları da YouTube'den pekiştirirsin.

Geri
Yukarı