Eski hikayeli oyun önerisi

Alperenzer0

Centipat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
128 GB Sata SSD - 500 GB HDD
Ekran kartı
RX 570
Anakart
H310M
İşlemci
i3 9100F
Daha önce 1-2 saati geçmemiştir toplam hikayeli oyun oynama sürem bana önerebileceğiniz hazır sistemimde çok iyi değilken eski oyunlardan başlamamı önerdiğiniz oyunlar var mı (Half-Life'yı bile bilmeyecek kadar hikayeli oyun cahiliyim) bana ne önerebilirsiniz hikayeli oyun dünyasına atılmak, girmek istiyorum istiyorum.

Daha önce 1-2 saati geçmemiştir toplam hikayeli oyun oynama sürem bana önerebileceğiniz hazır sistemimde çok iyi değilken eski oyunlardan başlamamı önerdiğiniz oyunlar var mı (Half-Life'yı bile bilmeyecek kadar hikayeli oyun cahiliyim) bana ne önerebilirsiniz hikayeli oyun dünyasına atılmak, girmek istiyorum istiyorum.

Left 4 Dead, portal serisi.

Mafia serisi (Definitive Edition da oynayabilirsin)
Call of Duty serisi.
Assassin's Creed serisi ( kesinlikle öneririm)
Witcher serisi (3 en iyisi)
Last of Us
RDR 2
Battlefield serisi.
Resident Evil serisi
Metro serisi.
Batman ve Spider-Man oyunları.

Mafia serisi (Definitive Edition da oynayabilirsin)
Call of Duty serisi.
Assassin's Creed serisi ( kesinlikle öneririm)
Witcher serisi (3 en iyisi)
Last of Us
RDR 2
Battlefield serisi.
Resident Evil serisi
Metro serisi.
Batman ve Spider-Man oyunları.
Bu sistemle RDR2, Last of us?

GTA 4 ya da Mafia 2 iyi olabilir. 2000 yılının başındaki oyunlardan başlamak günümüzde insanı sıkabilir.

Mafia 2 grafiklerini beğenmezsen Definitive Edition oyna.

Bu sistemle RDR2, Last of Us?

Last of Us minimum sistem gereksinimleri karşılıyor. RDR 2 önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor hocam.

Mafia 2 grafiklerini beğenmezsen Definitive Edition oyna.

Last of Us minimum sistem gereksinimleri karşılıyor. RDR 2 önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor hocam.
Haklısınız, kusura bakmayın ben işlemciyi başka bir işlemci ile karıştırmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı