Eski iPhone 6 Plus bölgesini Fransa yapmak

LutfıPolat

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
iPhone 6 Plus'da denedim bunu ve psikolojik mi yoksa gerçekten mi anlayamadım ama hız olumlu yönde var. Birkaç kişiye daha söyledim ve onlarda aynı şekilde hızının arttığını söylüyor yabancı forumların bazılarının sahte olduğunu söylerken bazıları evet gerçekten hızı artıyor deniliyor. Telefonun bölgesini Fransa yapmak ne gibi sorunlar açar?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 Plus'da denedim bunu ve psikolojik mi yoksa gerçekten mi anlayamadım ama hız olumlu yönde var. Birkaç kişiye daha söyledim ve onlarda aynı şekilde hızının arttığını söylüyor yabancı forumların bazılarının sahte olduğunu söylerken bazıları evet gerçekten hızı artıyor deniliyor. Telefonun bölgesini Fransa yapmak ne gibi sorunlar açar?

Bir soruna açmaz saatte değişiklik olur. Hızlanma olmaz.

Sorun olacağını sanmıyorum. Şarj konusunda olumlu - olumsuz bir şey gözlemledin mi peki?

Henüz net bir şey söylemem mümkün değil cihazı annem kullanıyor 1-2 alıp test ettikten sonra yazacağım bu arada söylediğim işlem eski cihazlarda etkili oluyor iPhone 7 ve öncesi.
Bir soruna açmaz saatte değişiklik olur. Hızlanma olmaz.
saat aynı değişmedi hızlanma konusunda fark edilecek kadar var

Hızlanması bana saçma geliyor, bende deneyeceğim, sonuçları yazarım.
Bu arada sorun olmaz.

Bana da saçma geliyor herhangi bir yazılım veya güncelleme yüklemedi sadece bölge değiştiriliyor ekranı kaldı biraz ve sonrasında kullanmaya devam ettim.
Bir fark görmedim iPhone 7 ile bence psikolojik.
iPhone 6 kullanan iki arkadaşım da fark olduğunu söyledi geçişlerde takılmalar gitmiş ve snapchat gibi efekt uygulamların da kasma neredeyse yok dediler

Bana da saçma geliyor herhangi bir yazılım veya güncelleme yüklemedi sadece bölge değiştiriliyor ekranı kaldı biraz ve sonrasında kullanmaya devam ettim.

iPhone 6 kullanan iki arkadaşım da fark olduğunu söyledi geçişlerde takılmalar gitmiş ve Snapchat gibi efekt uygulamların da kasma neredeyse yok dediler

Az önce iPhone 6 ile de denedim fark yok beni etkilemedi hala takılmalar vs mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı