Eski kız arkadaşım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kızıl Elma

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Öncelikle burası teknoloji formu böyle konunun ne işi var diyenler olacaktır. Demeyin! Konuyu açmış olduğum bölüm konu dışı.

Evet beyler 8. sınıfın başlarında tanıştığım bi' kız vardı. (Şuan lise 4'e geçtim)
Kızla teyzemgilin orada voleybol oynarken tanıştık çıkmaya başladık. Ayrılmalar küsmeler falan derken şuan lise 4 olduk. (Benim eski sevgilim ama hala sevdiğim.)
1 yıla yakın konuşmadık ayrıydık ama inanın hiç aklımdan çıkmadı benim sürekli aklımdaydı. Dün akşam dayanamadım mesaj attım konuşmaya başladık çok soğuk davrandı sanki mesaj atma der gibi.
Sonra sevgilin var mı dedim açık açık evet var dedi. :'(
Dün buluştuk beni dolmuşa bindirirken de öptü dedi.
Bu sene benim YGS sınavım var dershaneye gidiyorum. Derslerden de hiç birşey anlamadım kafam çok bulanık.
Ne yapmalıyım?
Sormak istediğiniz, tavsiyeleriniz, konuşmak istediğiniz ne olursa olsun yorumlayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Derslerine odaklan. Bunlar gelip geçici şeyler. Sen hele iyi bir yer kazan. Çok güzel kızlar görürsün. Öncelik kariyerin unutma.

Buluşun durumunu anlat 4 yıldır aklımdasın senin yüzünden geleceğimden olucam, sağlıklı düşünemiyorum de. Bakalım sonuç ne olucak :)

Derslerine odaklan. Bunlar gelip geçici şeyler. Sen hele iyi bir yer kazan. Çok güzel kızlar görürsün. Öncelik kariyerin unutma.
Hocam ben polis olmak istiyorum 3-5 yıl kazanamazsam da yine de çalışıp polis olmak istiyorum. Bunu da belirteyim. Ayrıca gelip geçici olacağını pek sanmıyorum burada 4-5 yıllık bi' ilişkiden bahsediyorum.
Yorumun için teşekkürler.

Buluşun durumunu anlat 4 yıldır aklımdasın senin yüzünden geleceğimden olucam, sağlıklı düşünemiyorum de. Bakalım sonuç ne olucak :)
Buluşmaz.

Kız senden hevesini almış bırakmış hocam açıkcası. Hâla seni seviyor olsaydı bırakmazdı sanırım.

Biz sana derslerine odaklan diyeceğiz ama sen yine de dediğimizi yapmayacaksın. Bizde geçtik oğlum bu yollardan. Git anlat her şeyi içinde kalmasın. 2 günlük dünya zaten ne yapacaksın. Bu halde derslerine odaklanamazsın zaten.

Kariyersiz adamı kızlar pek takmıyor:yokartık:. Sen sen ol önce kariyer yap:sinsi:.
Kızları kısmen çok iyi tanırım, cebin delindiği anda olay bitmiştir:kızgın:(para bitti aşk bitti hesabı).

Dün 2 saat anlattım konuştum. Beni sevme bırak diyor. Bi' zamanlar kamerada benden ayrılırsın korkuyorum deyip de karşımda ağlayan kız, şimdi mesaj atma, sevme beni, istemiyorum diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı