Eski sistem için GTX 1660 Super alınır mı?

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Arkadaşlar eski sisteme ekran kartı bakıyorum normalde 2060-3050 bakıyordum lakin uygun fiyata yok oturduğum konumda.
Birkaç ilanda 1660 Super gördüm 3,5K fiyat biçilmiş; sizce bu fiyata değer mi? 2024 yılında alınır mı? Kaç sene götürür?

Arkadaşlar eski sisteme ekran kartı bakıyorum normalde 2060-3050 bakıyordum lakin uygun fiyata yok oturduğum konumda.
Birkaç ilanda 1660 Super gördüm 3,5K fiyat biçilmiş; sizce bu fiyata değer mi? 2024 yılında alınır mı? Kaç sene götürür?
3.5K fiyata 1660 super yerine temiz 5600XT bakabilirsin veya varsa 5700XT.

3.5k fiyata 1660 Super yerine temiz 5600XT bakabilirsin veya varsa 5700XT.

Reis haklısın onları aradım ama dediğim gibi oturduğum yerde öyle bir kart yol uzaktan da almam hele 5000 serisini uzaktan hayatta almam bu dediğim kartlarda temiz ama ben yine pek içim sinmedi daha iyi bir kart almak istiyorum.

Reis haklısın onları aradım ama dediğim gibi oturduğum yerde öyle bir kart yol uzaktan da almam hele 5000 serisini uzaktan hayatta almam bu dediğim kartlarda temiz ama ben yine pek içim sinmedi daha iyi bir kart almak istiyorum.
Param güvende ile al 2 gün test hakkın oluyor. Yakından gidip baksan ne yapacaksın en fazla yarım saat 1 saat test yaparsın.

Param Güvende ile al 2 gün test hakkın oluyor. Yakından gidip baksan ne yapacaksın en fazla yarım saat 1 saat test yaparsın.

Evet onu da baktımda evde olamıyorum hafta sonu sadece evde olabiliyorum ondan yakın olması iyi olur.

1660 ben almam açıkcası boşa para şu dönemde yeni çıkan oyunları oynatmaz son 2 senede çıkan oyunlarda adam akıllı performans vermez. Rekabetçi oyunlarda bile sıkıntı yaşarsın. Sana kalmış ben öneremem.

İyi karttır. 200-300 daha düşürebilirsin pazarlıkla belki. Rekabetçi oyunlar dahil günümüzdeki 3A oyunların çoğunu oynatır. Geleceği garanti edemiyorum. Yine de 3 bin liralık ürün için geleceği düşünmek saçma. Al gitsin.

1660 ben almam açıkçası boşa para şu dönemde yeni çıkan oyunları oynatmaz son 2 senede çıkan oyunlarda adamakıllı performans vermez. Rekabetçi oyunlarda bile sıkıntı yaşarsın. Sana kalmış ben öneremem.

İşte ondan dolayı pek içim su sermiyor ya performansı fena değil şu anki sisteme taksam ama ileride kötü olur.

İşte ondan dolayı pek içim su sermiyor ya performansı fena değil şu anki sisteme taksam ama ileride kötü olur.
Maximum 1 seneye performansı zortlayacak ürüne o parayı vermem satıcı ile konuşun 5 gün kargo hakkı oluyor. Çarşamba veya perşembe versin kargoya sizde hafta sonu elinize gelince test edin. Öyle onay verirsiniz olmadı geri kargolarsınız.

Maximum 1 seneye performansı zortlayacak ürüne o parayı vermem satıcı ile konuşun 5 gün kargo hakkı oluyor. Çarşamba veya perşembe versin kargoya sizde hafta sonu elinize gelince test edin. Öyle onay verirsiniz olmadı geri kargolarsınız.
3 bin liraya 5700 XT'i kim satıyor? Sorunlu 5600XT alınacağına 1660 Super gayet iyidir. Performansı zortlayacakmış, rekabetçi oyunlarda kötü performans verirmiş yanlış bilgi vermeyin. 10 bin lira değil 3 bin lira veriyor. Kendisi de biliyor müthiş performans vermeyeceğini, kart 3 bin lira civarında gayet F/P.

Geri
Yukarı