Eski sistem için GTX 1660 Super alınır mı?

Önce kartı takıp driver'ı kurun ama öncesinde DDU programı ile eski ekran kartı driver'Inı silin sitesinden kartın driverını kurun. Daha sonra funmark testini yarım saat çalıştırın. Daha sonra Heavyload testini açın yarım saat çalıştırın bunu yaparken ekrana bakın hani görüntüde bir bozulma vs varmı diye kart ne kadar güç çekiyor diye bakın ve youtube'da diğer test yapanlar ile karşılaştırın sıcaklık değerlerine bakın. En son açın oyun oynayın eğer ekrandaki görüntüde bozulma yoksa sıcaklıklarda sıkıntı yoksa ve ağır yük testinden geçtiyse 1 saatlik süreçte hayırlı olsun.

Hangi oyunları oynuyorsunuz ve oynamak istiyorsunuz?

Ya açıkçası bütün oyunları oynarım yeni bir kart alırsam ama Online olarak tek aktif World of Tanks oynuyorum ama arkadaşlar ile de oynuyorum yani karışık oynamam istediğim oyunlara örnek vereyim CoD serisi Halo serisi (4'e kadar oynadım Halo)Far Cry Bannerlord RDR bunlar gibi diyeyim simdilik.

Genede içiniz rahat edecekse onay süresinin sonuna kadar oyun oynayın bakın hata vermediyse ne ala alın geçin.

Önce kartı takıp Driver'ı kurun ama öncesinde DDU programı ile eski ekran kartı Driver'ını silin sitesinden kartın driverını kurun. Daha sonra FurMark testini yarım saat çalıştırın. Daha sonra heavyload testini açın yarım saat çalıştırın bunu yaparken ekrana bakın hani görüntüde bir bozulma vs var mı diye kart ne kadar güç çekiyor diye bakın ve YouTube'da diğer test yapanlar ile karşılaştırın sıcaklık değerlerine bakın. En son açın oyun oynayın eğer ekrandaki görüntüde bozulma yoksa sıcaklıklarda sıkıntı yoksa ve ağır yük testinden geçtiyse 1 saatlik süreçte hayırlı olsun.

Anladım teşekkür ederim yardımınız için bayağı işime yaracak bu bilgi hepinize teşekkür ederim sanırım uzaktan alacağım kart.

Bu foruma da yazabilirsiniz test sonuçlarının her 10 dakikada bir resmini çekin atın buradan da yardımcı olan olur.

Ya açıkçası bütün oyunları oynarım yeni bir kart alırsam ama Online olarak tek aktif World of Tanks oynuyorum ama arkadaşlar ile de oynuyorum yani karışık oynamam istediğim oyunlara örnek vereyim CoD serisi Halo serisi (4'e kadar oynadım Halo)Far Cry Bannerlord RDR bunlar gibi diyeyim simdilik.

2021'den beri Galax GTX 1660 Super 1Click OC kartım var onu kullanıyorum Bannerlord Far Cry CoD World of Tanks bunları oynadım geçenlerde de Mafia serisini tekrar bitirdim kartım gayet güzel bir şekilde bu oyunları oynatıyor Max gördüğüm 74 derece oldu yani sizin ihtiyacınızı bu kart da karşılayacaktır. Uygun fiyata temiz bulabilirseniz değerlendirebilirsiniz sadece AMD olarak kısıtlamayın.

2021'den beri Galax GTX 1660 Super 1Click OC kartım var onu kullanıyorum Bannerlord Far Cry CoD World of Tanks bunları oynadım geçenlerde de Mafia serisini tekrar bitirdim kartım gayet güzel bir şekilde bu oyunları oynatıyor Max gördüğüm 74 derece oldu yani sizin ihtiyacınızı bu kart da karşılayacaktır. Uygun fiyata temiz bulabilirseniz değerlendirebilirsiniz sadece AMD olarak kısıtlamayın.
Bu oyunlar kaç sene önce çıkan oyunlar farkındasın dimi hocam.

Bu oyunlar kaç sene önce çıkan oyunlar farkındasın değil mi hocam.

Hangi oyunları oynadığını ve oynamak istediğini sordum ve o oyunlarla konudaki kartta olan tecrübemi paylaştım ve kendisine bu oyunlar için bu kartın yeterli olduğunu söyledim. Şu anda kartımla oynayamadığım bir oyun bulunmuyor. FC 24, Baldur's Gate, Diablo son çıkanlardan oynadıklarım da bunlar. Siz bu konuda geçen hangi kartları tecrübe ettiniz varsa paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı